Prijava

sve najlepse mujo, brzo ozdravi

polozio ispit, jos 7 teskih do kraja

krompulj se izvukao, oseća se dobro i sa lekovima i bez lekova, psihički skroz stabilan, od početka terapije imao je samo 2 ispada i to je to, ide za koji dan na kontrolu pa će da vidi šta će da mu kažu. vata ga hajp oko useljenja, sad će lagano da krene da se pakuje pa početkom decembra kreće život sa ženom i onda blejica. uglavnom samo jako, dal je do lekova il do toga što sam manje brinuo o svemu, nem pojma neću budem nik vujičić, al stvari idu na bolje tako da će biti još bolje. fala i vama ljudi što ste mi pružili digitalnu podršku kad je trebalo i bilo gusto, značila je mnogo.

To volim cuti, krompircicu. I tebi kierkegaard, cestitam na uspjehu :)

ljubomoran sam na kirengarda pa mu ne čestitavam što je bolji od mene :D

Bravo, Kjerk, bravo, Krompir!

фала свима љољ

Bas mi je drago krompiru ostr

A Kiki Partizan ko jebe nek crkne hahaha

zamisli krompir sad uselite se ti i devojka i ono te snadje neka nevolja opet tipa pukne ti cev poplavi ti stan ceo..

Cestitke drugovima kierkegaardu i hladnom krompiru

Krompir tebra, počeo sam se i ja pucati tim govnima. Reci mi obliva li te hladan znoj, i imaš li poremećaje sna?

Koj kurac jbt, svi imate depresiju i pijete lekove. :)

Ili ste pronašli legalan način da se drogirate..hmmm.

To li si ti cokula bem ti brašnjavog miša

ja sam ja sam lolo

zamisli krompir sad uselite se ti i devojka i ono te snadje neka nevolja opet tipa pukne ti cev poplavi ti stan ceo..

Коначно сам успијо да из једног цуга попушим цигар. Оклада је била и добијо сам 50 бошњачких марака