Prijava

Ponovo pokrećem temu, iz prostog razloga što je neophodno razgovarati o ovakvim stvarima, naročito u ova vremena. Nadam se da će nekome biti od pomoći, možda ću povremeno morati da spamujem i ponavljam postove kako bih je održao u životu.

Ja cu ti je licno zatvoriti ako budes previse lupetao

https://www.youtube.com/watch?v=iJewZKFmfDk&t=396s Matori dokumentarac, dosta poznat i hvaljen, više nego koristan. Titlovan, tako da ne morate da se patite ako vam engleski ide slabije od ruke.

sam naslov je lupetanje

Nije lupetanje, ljudi imaju različita iskustva.
Znam ljude koji su uz medicinske metode koristili i prirodne i imali vidljiva poboljšanja u podnošenju medicinskih metoda.
Baš gušite rasprave.

Ima neka baba reklamira se na fb stranici "niški buvljak" da prirodno leči rak kao Melkijades.

svjesna, ako je ovo tema za lečenje raka kombuhom i jedenjem sirove hrane i čajevima, onda jeste jebeno lupetanje

nije lepo saliti se, i potencijalno dovoditi ljude u zabludu, sa ovakvim stvarima.

Jao usracu se od znanja miladinke koja je rak izlecila gledajuci u sunce. Nemoj brt neko moze da poslusa dok ima vremena

https://www.youtube.com/watch?v=VCIndW6-mHk Jedan od intervjua sa Krisom Varkom, čovekom koji je pobedio rak prirodnim putem (čovek koji je sticajem okolnosti postao prilično popularan na Zapadu, postavlja stvari u vezi sa telom, duhom, ishranom i današnjom medicinom na krajnje prost način koji je prijemčiv i malom detetu. Vredi pogledati).

Alo majko a šta je sa onom ženom što je pila šargarepu i nestao joj rak a?

Kafa - predstavnik farmaceutskog lobija. Uzimajte njene komentare sa velikom rezervom.
Velikom.

Pre nego što počnete da jedete govna pogledajte jedan i drugi video.

melkijades, ljude koji ovako obmanjuju obolele od raka treba slati na robiju

A ti procitaj jedan naucni rad i prekini da postujes ove budalastine.

Slušaj me vrlo dobro glupačo, velik broj članova porodice i familije mi se lečio od raka u poslednjih 12 godina, na razne načine. Ako već nisi u stanju da konstruktivno doprineseš temi - iskustvom ili bilo čim, odjebi sa teme, jebe mi se ako si moderator ili ne.

slušaj ti mene, melkijades, ovo je isto ko objave da vakcine izazivaju autizam, dakle lupetanje

a melkijades, da se ti i tvoja familija preselite negde, mora da je nešto u vodi, zemlji ili vazduhu?