Prijava

Vuk dosao sebi i najbolje hvaljenje.

Nek je sa srecom. Da se ne ljubimo dok se ne vakcinises i drugi put. Sad si kolega i zvacu te kolega.

Uradio si veliku stvar kolega. Danas je veliki dan za tebe. Nazdravi pa u nove pobede.

Čestitke, nek je sa srećom i pravo u nove životne pobede!

sta si sad, diplomirani... ?

cestitke

Brao čoveče, svaka čast. Da naplatiš i vreme i ževce i trud i uložene novce do 2025. i još da ti pretekne. Koje zvanje?

Pravnik valjda koliko se sećam po pisaniju na forumu? U svakom slučaju svaka čast, sad beži odavde dok si još mlad i vispren.

Da, dipl pravnik, drzavni, poslednji ispit filozofija prava. Planiram pravosudni, pa moram staziranje. E sad imam neke seme za posao od sl ned, al ako sve to bude kurac gssi mjesalicu motaj kablove, necu budem deo ovog vucicevskog mehanizma

Pa da ali sta mislis, gde da ideš? Jedino u Austriji mozes da radis kao pravnik sa dokvalifikacijom od valjda 12 ispita, makar koliko ja znam

Inace čestitke

Radio bih nesto nevezano za pravo, sve do sada sto sam radio vezano je za kulturu i muzicku produkciju. S tim da imam za sloveniju neku poslednju kartu ako se to moze nazvati inostranstvom

Ne znam zaista gde traže pravnike, na to se ne mršte ni Švabe ni Švedjani. Proveri. Kopaj...Mada pošto se klijentela sad i zvanično odrekla usluga Cvijana, jasno je da postoje vrata na oja možeš da zakucaš :) Šalim se, dve trećine Srba se parniči, neš biti gladan. Drugarica je advokat hitne pomoći u NS, mislim da joj je ono baš bombona. Ako možeš da se uglaviš u neku instituciju sličnog tipa, vrv bi imalo dosta smisla.

Pazi na dušu, jeben je to posao... Nikad ne zaboravi dva sveta pravila tog posla:

1. Veći je greh osuditi nevinog čoveka nego pustiti na slobodu 100 zlikovaca
2. Uvek i na svakom mestu radi na gašenju crvenog udbaškog čeda džvedžde, simbola svih propasti srpskog naroda i tega oko vrata našeg napretka.

Sa Bombašem bih mogao da sedim 24 sata da pijuckamo, mezimo i da pričamo o Zvezdi i Paći
To bi mi bilo ko da gledam akvarijum sa ribicama, mozak bi odmorio

mozda i bude uskoro, javim se

Kad dodjes u Srb i budeš imao vremena za baciti eto da odemo da icepamo po 300 grama prasetine

Samo Gejaci uzimaju po 300g prasetine, uzmi kilo ko čovek.

Fora je to Melki odavde
Išla je tema da ja i meni slični ljudi jedemo 700 grama plus kad smo normalno gladni a da je Tilmo izneverovao jer ne može više od 300 grama
Nemoj da me zajebavaš, čuj 300 grama toliko pojedem kikirikija dok gledam utakmicu