Prijava

Lepa kolekcija. Ja tako hoću Princa Valijanta da skupim

Само напред! (Y)

malopre sam se osro ko gospodin, baš ono pošteno, kvalitetno, a rč čist ko suza bio.

Jednostavno moram :D

https://ibb.co/fSmSHQS

https://ibb.co/C6Nbh2q

https://ibb.co/qjZ5TWR

Hah, valjda sam uspela da iskrivim rukopis dovoljno da se uklopim u negde treći osnovne... :D

Je l' ovo prodaješ deci ispred škola ili ti diplomski u birotehničku?

Ne, to sam pravila za Dečiju nedelju na kojoj mi učestvuje dete. Od danas do ponedeljka je takmičenje. Možda osvojimo dečiju sobu. Hvala na ruganju. :)

Moram da se pohvalim time da sam istinski srećna jer su mi svi rezultati dobri. Baš svi. Dakle ovaj osećaj da me korona uvoštila je lažan i nestaće uskoro. Čudi me jer se osećam preumorno, ali sve je školski primer. I dalje sam zdrava. Od zdravlja nema većeg zadovoljstva!

слажем се што каже један цитат из филма џаба ти лова ако здравље изгубиш свако добро

Ne, to sam pravila za Dečiju nedelju na kojoj mi učestvuje dete. Od danas do ponedeljka je takmičenje. Možda osvojimo dečiju sobu. Hvala na ruganju. :)

ma sve to lepo, al jel nemas kom drugom da pokazes osim nama ovde? svesna si da prosecan vukajlijas ima 30god, 0.05 deteta i isto toliko interesovanja za decje stvari?

ja, sto bi kao trebao da razumem i cenim ovo, pa ne mogu da imam ic osecanja prema decjem kolazu, i ustvari bilo cemu decjem, osim ako ga nisu pravila moja deca.

osim ako ne skupljas slicke za svetsko, ne mozes da zainteresujes nikog odavde decjim stvarima

добар савет келта намрачи клинца да скупља сличице за свецко и покажи му исечке каке зидана и роналдиња и бићеш успешна мамишка

Yep. Hvala. Razumela sam.

Ali ne mogu da razumem da je neko ravnodušan prema ma čemu dečijem, bilo čije dete da je u pitanju. To ne mogu da razumem. Znači da je čovek totalno apatičan. Ali totalno. Jako tužno, stvarno. Vi ste svi mrtvi jbt..

Deca su uzas sveta

Najveći ljudi su u sebi uvek negovali dete! Tužno za vas. Izgubili ste najbitniji deo vas. Srećno, ali ta ravnodušnost - ne bih to nazvala životom, nikada. Budite dobro.

Ej, ja sam se među zadjnima iz društva oženio.

I brate, trpeo sam torturu tipa sednemo u neku kafanu a on mi sa blaženim osmehom lista fotke deteta. I ok da je jedna, dve fotke, nego brate kolaž od 1292828 istih slika gde se dete pomerilo za mikron.

Onda sam im rekao, to može da zanima tebe i ženu, eventualno babe i dede. Da se terate u kurac više sa tim fotkama. NE ZANIMA ME!

LOL a bebe sve izgledaju isto koga boli kurac

Najveći ljudi su u sebi uvek negovali dete! Tužno za vas. Izgubili ste najbitniji deo vas. Srećno, ali ta ravnodušnost - ne bih to nazvala životom, nikada. Budite dobro.

Malo si pomesala babe i zabe avi. Moze covek da bude radoznao i veseo i pun zivota i opet da ga ni trunku ne interesuju kolazi

Nisam vaspitac nije mi to zanimljivo.

al ajde, serem, kapiram da si napravila i da je bitno i sve ok. ti si napravila i da se pohvalis, i necu vise da lupam.

al leba ti nemoj vise da delis ovde svoje dete. a ni po internetu generalno, ako to radis. pun internet dece i njihovih podviga, dece koja se nikad nisu ni pitala oce li da budu tu.

Ma kakvo deljenje, ja više nisam znala šta da radim da vas ubedim da sam to ja, majke mi mile moje, i nju sam htela da uključim, da vam kaže par reči :D Naročito ono za tatu ... Kapiram ja da je mnogo teško poverovati da takav nekome život može da bude ali ima i gorih života, i daleko strašnijih stvari stvarno. Nego ljudi misle da su uvek bezbedni, a nisu. Što bi rekao moj nastavnik, moglo je SVAKOM da se dogodi, i može, može već sutra, samo niko nije toga svestan dok se tako nešto ne odvije... Malopre se vraćam iz centra ka svom kraju i čujem da je traktor s drvima ubio nekog biciklistu na mestu, lobanju mu otvorio... i na tom mestu lokva krvi onako. I pomislim, jbt i onda mi neko ne veruje, pa nisu svima životi klasični, pravolinijski, u kojima ima samo uspona i slično.
Ja NIKADA nisam niti ću staviti dete na fejs, ili bilo gde. To je samo eto ovde bilo i nikada više. Sliku da stavim? Kao što svi rade?!! NIKAD. On je jedno zaštićeno dete sasvim što se tiče mene. Tako će i ostati. Uostalom on je video da se ja nerviram oko vas kao i mama, i reko je pre par večeri da želi da mi pomogne da me čika Vuka više ne ljuti... eto. To je sad - i nikad više. Možda nemam kome da pokažem kolaže, zapravo, žene u mom okruženju su jako glupave. One su rodile decu i kao ovce na ispašu ... bitno ispijaju kafe i tračare. Nevažno.