Prijava

LOL a bebe sve izgledaju isto koga boli kurac

LOL a ti nisi bio beba? Pa si narastao sad u nezrelo derle? :D

I brate, trpeo sam torturu tipa sednemo u neku kafanu a on mi sa blaženim osmehom lista fotke deteta. I ok da je jedna, dve fotke, nego brate kolaž od 1292828 istih slika gde se dete pomerilo za mikron.

Onda sam im rekao, to može da zanima tebe i ženu, eventualno babe i dede. Da se terate u kurac više sa tim fotkama. NE ZANIMA ME!

ово звучи као пост где би легло оно
РЕКЛА САМ ШТА САМ РЕКЛА хахаха али истина нема шта

niko ti ne veruje, tj nije verovao, ne zato sto je prica sama po sebi neverovatna, nego zato sto je neverovatno da neko dodje i prica takvu ozbiljnu, licnu, pricu ovde na vukajliji, ljudima koje ne poznaje.

to je ono sto ne veruju. i dokazala si da jeste tako, i sad bukvalno ne zna niko sta da kaze na to. ne na orginalnu pricu, nego na ovo drugo.

i cini mi se da ne vidis tu perspektivu svega ovog, nego vidis samo ono pocetno sto si rekla, i svaku reakciju na to kao reakciju na to sto si rekla a ne na tebe.

Pa dobro, šta sad. Neki ljudi normlano nastave da žive nakon toga - ja nisam. Možda sam imala potrebu da pričam ali u realnom svetu nisam. Možda nisam ko svi, možda sam eto takva. Treba da odem ovde da ispričam drugarici i da sutra ceo Pirot zna da sam sjebana, bez para, i slično. Nema toga kod mene. Nikad im neću to dati. Tu nasladu. I moja je filozofija jasna - ako o sebi pričaš - pričaj to strancu. Porodica mi je važila za jednu od boljih. Zajebavaju nas, mene i majku da smo ko gospoda Glembajevi jer smo izgubili najvažniju figuru familije i sve se survalo. Neću im dati trunku naslade. Nemoj da mi je neko pomenuo stručna lica ... Stručna lica su debili s nekim diplomama i uglavnom o životu ne znaju NIŠTA. Išla sam kod tih stručnih lica. Ograničeni su kao obor, i svi se klanjaju Frojdu. Manite me molim vas s tim. Ako vam ikad i jedan psiholog pomogne, naročito u prevazilaženju nečega toliko krupnog, onda se izvolite posrati po meni. Oni bre ne znaju ni koji je dan ... prosečno inteligentni ljudi da tretiraju nadprosečne... Oće to. Ali malo juče. Terapeuti. Ono je tragedija druže. Tra-ge-di-ja.
Ne mora mi niko ništa reći. Ja sam to negde otpustila u etar bitno i meni je nijansu lakše. Ostalo i da iko kaže nema smisla jer ja to niti očekujem, niti savet želim. Možda sam samo htela da me neko čuje...

Ovo je malo mesto. Ovde svako svakome kopa grob.

Niko nikome ne kopa grob, ovo mesto je ventil, nekom kreativni, nekom za frustraciju i agresiju, al svakako je utociste. Postoje neka pravila i "inicijacija", ko sto rece bohor, koju si prosla, znaci nadalje se ponasaj prirodno

Ima jedna knjiga, zove se Ludak je vecno dete :)

Sad recite da simpujem, ali meni je simpaticno ovo. Ima stvari recimo gde Avvl preteruje i to joj kazem ali ovo nije jedna od tih stvari

mesni, kuc kuc, vaf, dodji mali

jel ti sviras sad uzivo?

Niko nikome ne kopa grob, ovo mesto je ventil, nekom kreativni, nekom za frustraciju i agresiju, al svakako je utociste. Postoje neka pravila i "inicijacija", ko sto rece bohor, koju si prosla, znaci nadalje se ponasaj prirodno

Zar misliš da bi ikad to pomislila i došla ovde. Na Pirot sam mislila. Generalno ljudi su gostoprimljivi, kul, domaćini i legende. Ali što se tiče prisnijih odnosa - neka komšiji crkne krava, ili komšija. Ozbiljno. Ako nečiji sin radi u Tigru a nečiji ne radi mržnja je poveća. To je mentalitet juga. Mada verujem da je tako svuda. Da svuda ima dobrih i loših, pametnih i manje pametnih, fanatika i ratnika ali da ta podela, te paganske, primitivne i seljačke rafale ispaljuju najbolje na Balkanu. U to ne sumnjam. Mene ljudi ovde vole. Ali me se 50 posto njih u toj ljubavi boji, a 50 posto me mrizi. A zavide mi i dive mi se čak. Na čemu, pitam se? Kažem opet biram Vuku, neću realan svet da hranim svojim slabostima. Nemoj tako Zapice :D

jel ti sviras sad uzivo?

Ko šta svira?? Gde? :D

6 godina kako sam trezan, mada je ovo realno više za jadanje

Je l si imao problem sa alkoholom makar i zdravstveni?

imao sam problem u smislu da nikad nisam mogao da stanem posle 2-3 pića, već sam uvek išao do kraja

Znam da je jebeno to. Poznajem ljude
Ja mogu da prekinem kad je najsladje pa sve da mi kum sedi tu
Kad kazem necu vise jedino da me drze i sipaju rakiju direktno

Čestitam i drži se.

Ne znam o cemu se tu radi da covek ne moze da prekine bas interesantna tema da se udje psiholoski u mozak
Cini mk se uglavnkm iz nezadovoljstva
Oces da ti bude do jaja e sad cu jos jednu
Nemam pojma iskusniji nek kazu tacnu genezu