Moram nekome da se pohvalim

  1. Jbt imali smo profa iz mate bio isti her flik, a neki ortak bio klempav do jaja nisam ga bio video par godina u to vreme, i objasnjava mi poznanik kako u njihovu ckolu ide lik isti geri iz nepristojnih, bukv na osnovu spike provalio o kome se radi lololo

  2. Kako se zove pašče koje napada
    Napašče te

  3. jbt melk mozda i znas tog lika radio u muzeju

  4. odrastao sam na alo alo-ovima, mućkama i mister binima i valjda odatle moja alergija na američke sitkome kao teorija velike jebačine i tako to. ako izbiješ onaj konzervirani smeh, to se degeneriše u dokumentarac o mentalno sakatim osobama i kako pokušavaju da žive svoje živote. proizveli su i ameri neke dobre komedije, ali su oni većinom ekvivalentni ujkama engleskog govornog područja.

  5. Pokrenuo sam se ove godine konačno što se tiče crtanja, slikanja i ostalog, zapravo, počeo ozbiljnije sve to da doživljavam i da se malo više trudim. Događaju se i neke dosta dobre stvari sad oko toga, no o tom potom. Ako nekoga zanimaju radovi

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100081453552333&sk=photos

  6. odlican rad bice dobrih memova :)

  7. Nacrtaj Ejdusa u cast palom heroju

  8. Ejdus je večan
    dok su mu dečica verna

  9. satima i satima sam bio zauzet, malopre stigao kući onako pun svega, uđem u prostoriju za obrede i demoliram šolju. sad se osećam dobro, možda čak i veselo, otpadni materijal mi pritiskao karlične kosti i sad se osećam prepoređeno iako me boli izlaz iz kojeg je otpad izašao. idem malo da odmorim.

  10. nisi valda caleta budio

  11. https://instagram.com/stories/rap_is._life/3254760721312181632?igshid=NmJiYWZiY2E0Mg==

    Bio bih zahvalan braći i sestrama koji uđu na link i na storiju glasaju za "neminovni"
    Brat stigao do polufinala, od 300 prijavljenih.
    U pitanju je tematski betl, a u ovoj rundi tema je "zavisnost".
    Unapred hvala svima koji daju glas i poguraju mog burazera u trci za prvim mestom.

  12. Skoro se istripovao kako gubim vid na blizinu.
    Izbrisao sa moba sve tiktokove instagrame fejsbuke i druge skroll aplikacije

    Tri dana radio vezbe za oci po 10-15min bukv vidim odlicno na blizinu kao i ranije sve ok

  13. Sluh, pa sad vid, a kad će da ti dođe na red čulo dodira Caro, pa da shvatiš da si izgubio dodir sa realnošću

    S K E Č
    K
    E
    Č

  14. božja kazna ja bih pre rekao

  15. Imam 3 (tri) IKEA papirne zvezde. Doduše jedna ne svetli, ali abd iduća godina će biti finansijski (čika) bolja, pa ću kupiti sijalicu i za nju.

  16. Kako stvari stoje iduća godina će biti (čika) bulja ahahaha

  17. Bice vucija godina

"Vukajlija je jedini i najveći rečnik slenga i idioma u srpskom jeziku."

ZabavniPark | 18. April, 2010.