Moram nekome da se pohvalim

  1. Dobar je snimeman al malo manje da se koristi kao maskota obj

  2. vazi i za smolemana bukv

  3. Jesu popizdili oko našeg svetog napitka, moracu da srknem jedan espresso u ova doba da se smirim

  4. Snime ne bih da ti rusim snjeska ali ta sintagma “obojena voda” ne drži ti vodu jer svako piće koje čovjek konzumira je bazirano na vodi pa je tvojom logikom svaka tekućina obojena voda zanemarujući pritom makronutrijente u njima

  5. Ostave mene moji samog kuci mali kad sam bio, sedam godina mozda, I nadjem u ormanu kilo kafe u zrnu. I otvorim naravno, sta cu kad sam mala stetocina bio, I zrno po zrno zgutam jedno pola kile I batalim. I pozli meni naravno, grcevi neki krenu nesto, izadjem pred kucu I bacim peglu. I ukenjam se jbt ne znam sta ce biti. Druga pegla, treca...Legnem u krevet, pozeleneo. Moji kad me nasli jos gore pozeleneli, celu noc sam posle peglao.

    ovaj upao u kazan ko obeliks, sad mu vise i ne treba kafa ko drugima

  6. https://vukajlija.com/forum/teme/22565-moram-nekome-da-se-pohvalim?strana=817#post_4194357

    to je čisto da se kulturnije izrazim, da ne govorim "voda s kojom je plidu opro bulju nakon proliva."

  7. Ovog leta ženim devojku iz grčke!

  8. Bravo, autore BLZ. Nek vam je sasrećom.

  9. Hvala, Kamenofile!

  10. Nemoj samo da bude Grkinja, debele Ciganke sa kratkim rukama imas I kod kuce.

  11. kratke ruke su simbol burzoazije naci da se nie dizalo nista tesko a debljina je stari dobri simbol uhranjenosti i

    S I R I N E
    I
    R
    I
    N
    E

  12. Prava, mršava, visoka grkinja. Lepa. Obrazovana. Sve na mestu.

  13. vidim da se mesetarilo po paralijama ove godino obicno ove nase sirotanke navataju tamo neke gancije znas on je gRk

  14. Na kom jeziku razgovarate

  15. BLZ pa to nema, to su lazne neke Grkinje.

  16. Eo ga mejmun doco se kvali sa prirodnom ljepotinjom grckinjom kad mu trazis sliku nece okaci

    Bukv svi veruju da je misica

  17. Nastavite da verujete. Jer jeste misica!

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.