Moram nekome da se pohvalim

  1. Ne kakite , balkanci fzn mala razlika kad je reč o higijeni ,to baca u reku to se ne kupa a smeta litijum

  2. A i nije lepo da tako o precima pričate

  3. хахахах ај не пуши курца

  4. Evo uspeo si lihvare istrigerovani smo svi

  5. Balkanci - to ni da se plakne ispod pazuha štosonokaže

  6. je l lihvar dupli onog iritantnog lika što mijenja nik svaki dan

  7. Necu nikom da se pohvalim nego DA pohvalim - macho sladoled u kutiji

    Jbg sad ne znam imate li vi ledo sladolede u srbiji ali ako imate, nadjite taj macho u plavoj kutiji 450ml - U BI CA

  8. а је л мачо на комад или онај кватро фазон ја сам виђао и јео онај у кутији де имаш 6 комада на штапићу 3 црна 3 бела ћоколада црна чоколада дојаја бела преслатка

  9. аха 450мл значи кватро фазон сори

  10. Ma ja, ne moraš ga odmah pojesti ko sivonja onako laganini, a ti quattro i ostali u kutiji mi na vrh glave, smore me prebrzo bas ili mi se jedan od cetiri ukusa ne svidi i ostane u zamrzivacu ni ne pojedem ga

  11. да да буквално и мене смарају једем их 100 година најјаче је кад га отвориш па имаш оне мрве и прелив по сладоледу то поједем одма и још 1 или 2 укуса и остало кад ми се баш баш једе
    јео сам и оне нове штосове неки калори воћни мало некако солидни су ал превише ми вуку на вештачке укусе оно лимун наранџа јаако бре бежи

  12. Kad smo kod sladoleda, nedostaje mi onaj king chocolate obsession nmg da nađem ko da se više ne proizvodi, a perverzija

  13. не знам имаш мали милион сладоледа сад их сви праве и милке и јафе и ноблице нема шта немаш

  14. Ima kod nas, ima taj chocolate obsession u kutiji i na stapicu, mada meni najjaci majestic onaj plavi s borovnicama ali skupo

    Kod nas ti je king u casici 400ml skoro 6eura, quattra za te pare dodje litar ipo lol ovaj macho o kom sam pricao je oko 3 ipo eura

  15. Aventura - obsession.mp3

  16. Jbg sad ne znam imate li vi ledo sladolede

    Macho je originalni Frikomov model sladoleda. Baš kao što je i kapri, king, quatro i mnogi drugi. Ledovi originalni sladoledi su sneguljica, ledolina, njofra i kornet vanilija. Ako ništa drugo, bar smo umeli da damo imena sladoledima.
    Ali pošto je Ledo kupio Frikom, sad se Hrvati i time diče.

  17. Mada ako usporedimo sve meni nema bolji sladoled od kinga na nasem trzistu, ni po evropi nisam bolje jeo a onaj ben&jerrys americki jeo mali neki u kutiji od jagode i dobar je ali nije to taj nivo meni bar

  18. usporedimo

    добро су вас хрвати обучили браво

"Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu)."

Skodin blog | 04. Septembar, 2010.