Moram nekome da se pohvalim

  1. Bulg, kod nas je to vazda ledoovo dolazilo, tj od mog djetinjstva, uostalom imali smo ledo fabriku dole u hercegovini pa je mozda zato nisam upoznat kad je ledo kupio frikom (cuo sam da je to slucaj) ali kod nas je imalo jako malo frikom sladoleda ranije, trziste je sad preplavljeno ledom i algidom.

  2. Tokom mog djetinjstva isao sam svake god i u srb i u hrv i dosza vise poznati brendova sam vidjao u hrvatskoj, nismo izgleda uvozili toliko iz srbije. Sjecam se guarana se prvi put fazon 2013 kod nas pojavila, cak i danas ono vidim neke proizvode sto kod nas nemaju, ne znam sto je to tako mozda je u srpskoj drugacija situacija

  3. opet pliduu promovise ova kancerogena sranja puna msg i druge hemudze od kojih ti u malim dozama nece biti nista

  4. Apsolutno sam siguran da su Frikomove robne marke i pre nego što ih je kupio Ledo bile kapri, king, quatro, leni i mnoge druge. U velikoj meri sam siguran i za macho, ali ne mogu da garantujem. Znam, jer sam redovno deci kupovao te sladolede.
    Mada, moguće da su te dve firme imale neki dogovor i pre kupovine pa koristile iste nazive na oba tržišta.

  5. prijatelju kupis aparat za sladoled i pravis kuci sa sigurnim sastojcima, nije najbitnije da je ukusno i puno secera

    jebes sladoled posle kojeg ti treba litra vode dodjes sebi

  6. jebes sladoled posle kojeg ti treba litra vode dodjes sebi

    мачо бела чоколада жари грло

  7. мачо бела чоколада жари грло

    zvuči pomalo gej

  8. Haha caro pocasti se nekad machom il kingom jebemu miša, kakvi sladoledi domaći da se otrujem, ne uzimam ja to nigdje neprovjereno samo ovi vjestacki s konzervansima da sam sto sigurniji

  9. Kao kad mi kazu “domaca majoneza” lol da brate ti sigurni pravis bolju od thomya pa cu od sad da kupujem tvoju domacu i tako rizikujem salmonelu svakim zalogajem

  10. kakav bre domaći majonez prvi put čujem za to

    znate zašto je porodični sladoled iz kutije jeftiniji na kilo od onih štapića, zato što je bukvalno samo voda, pogledate nutritivnu vrijednost quattro plazme kaže 100kcal na 100 grama, a istog tog plazma sladoleda na štapiću 250kcal na 100 grama

  11. Pozdrav sa Beyond the gates, u redu za pivo. Metal je glasan, pivo je skupo, gotičarke su sisate.

    добар цитат

  12. Скелетор
    Kad smo kod sladoleda, nedostaje mi onaj king chocolate obsession nmg da nađem ko da se više ne proizvodi, a perverzija

    pravi se i dalje al se razgrabi skoro svuda tipa u sanduku je max tri dana po ovim slabije opremljenim lokalnim marketima i kioscima

    a razgrabi se zato što je goated

  13. па што не произведу више сладоледа мајмуни

  14. vratite čet. vratite postere i reakcije. pa da živnemo opet

  15. Kakvi pliduu samo domaca varijanta ovo sve kancerogeno iz frikoma

  16. хоће хоће

  17. Karagenan izguglajte sta je

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.