100 stvari koje ne smeš da nisi uradio pre nego što umreš

  1. А ко баронише, дајте неку категорију за њега? Типа- Иван Ивановић или тако нешто.

  2. Jel bio prijedlog da moraš upoznati Mogshu? To moraš jebote, ne moš umrijet a da nisi upoznao bogaotca.

  3. Pa pivo je hrana, oduvek je tako smatrano...

  4. I ovo za extrakategoriju neka se poeni računaju troduplo ili tako neki rad!

  5. Ne znam šta ti radi srankom, ali ti je fioku zgaćama blagoslovilololo

    Hahahaha... :p

    Bar sam ribe smuvovavao sam nekako, tele da mi dadnu pičke...na njima možda i izvučem neki poJen i na tim tučama i alkoholu...ovo ostalo -mrka kapa. Nisam tri puta iz države izaš'o, ne znam za dalje od Vojvodine...

    Mada mamumu jebem ZAKLO SAM SVINJU. Mora KLANJE životinja da nosi neke poJene...

  6. А туча са муслиманима гастрбајтерима? Реално, на томе узимам шоу поена.

  7. Ja kontam kategorija II dupli poeni, kategorija tri deset poena k'o iz pičke. Ne može ni blajv 20 emo cavurdija da se poredi sa istrčavanjem maratona.

    U da, klanje...

  8. mora za životinje nešto, bar neko mučenje da bude ako već ne klanje, dakle zlostavljanje jednostavno MORA

  9. mislim da treba da se ubaci nešto tipa nisi mogao da izdržiš da se ne smeješ na sahrani!

  10. pa đećeš jače od zaklane svinje?

  11. Ja kontam kategorija II dupli poeni, kategorija tri deset poena k'o iz pičke. Ne može ni blajv 20 emo cavurdija da se poredi sa istrčavanjem maratona.

    U da, klanje...

    Pa naravno. Jebemumater ne može pušenje kurca da nosi puno poena, kom niko nije popušio kurac ne treba ni da učestvuje. Realno, koje su šanse da je taj ZAKLO SVINJU ili recimo jebavao EMO CAVU u RČove? Minorne.

    KLANJE mora da se ubaci. Mnogi ljudi ne bi smeli da deru životinju čakijom po vratu dok krv šiklja ko iz fontane... Vehbija -ubaci klanje. :)

  12. Уу, нема шансе клање да завршим.

  13. Ako treba zaklaću i pile kod kuće, namestiću ribi emo frizuru... sraću 20 puta samo da ispišem slovo Š.

    Ovaj konkurs je moja šansa!

  14. Može ono trpanje petardi u dupe mačkama i slične gadosti, samo ne znam kako da nazovem.

    Cara™

    mislim da treba da se ubaci nešto tipa nisi mogao da izdržiš da se ne smeješ na sahrani!

    Uuuu, maestralno

  15. Vehbija Ćoralić

    Može ono trpanje petardi u dupe mačkama i slične gadosti, samo ne znam kako da nazovem.

    Bludničenje nad životinjama iz čiste dodkolice, dakle mlaćenje kerova, bacanje mačaku u vodum guranje petarrdi, čupanje mačkinog repa i napucavanje loptom. Mlaćenje kera daskom u koju su zakucani exeri, taj neki fazon!

  16. 11. Zaklao veću životinju. (Svinju, kravu, ja'nje...)

    Ovo sam ubacio u napredni nivo...
    Ipak ne može za goluba i svinju dide isto poJena. Evo Cara će dode i zakolje pile...retko ko će dode da zakolje svinju zbog par poena. Mada... :)

  17. Napustio civilizaciju na sedam ili više dana (najo baterije, kobas u vakuum-pakovanju i sl.).
    5. Smuvao neku devojku - bez toga stvarno nema smisla.
    8. Spičio celu platu na rulet. Ili u kafani. Eventualno na kurve.
    11. Otišao na koncert Iron Maiden-a, Kiss-a ili drugog negej benda
    12. Potukao. Onako muški.
    13. Dobio na kladionici.
    16. Otišao na derbi.
    17. Pucao iz vatrenog oružja.
    22. Jebao u javnosti
    44. Valjao u blatu (skrmci za bonus poene).
    20. Vozio mrtav pijan.
    45. Drpio nešto iz marketa.
    46. Švercovao busom i bio uhvaćen.
    47. Posvađao sa PRVIM komšijom.
    55. Uradio grafit.
    64. Gađao prolaznike jajima sa terase
    НА ОВО САМ НАЈПОНОСНИЈИ:67. Pri čistoj svesti odbio savršenu priliku za skor.
    72. Dao GOL makar u seoskoj ligi!! Ako nisi, NEMA ŠTA DA TRAŽIŠ U ZAGROBNOM ŽIVOTU!
    74. Bio ćelav.
    77. Vozio 150km/h izvan autoputa.
    78. Uspešno otvorio (startovao) nepoznatu devojku tako da je to rezultiralo seksom. Ribe s' faksa, sa posla, folklora se ne računaju.
    2. Osvojio vrh neke planine 2000m nv pa naviše.
    7. Naučio da skijaš k'o pravi.

    До јаја.

  18. Bludničenje nad životinjama iz čiste dodkolice, dakle mlaćenje kerova, bacanje mačaku u vodum guranje petarrdi, čupanje mačkinog repa i napucavanje loptom. Mlaćenje kera daskom u koju su zakucani exeri, taj neki fazon!

    Ovo je za pičkice. Muči elektrošokovima predsjednika kućnog savjeta, on je zaslužio, nisu životinje krive.

  19. Mlaćenje kera daskom u koju su zakucani exeri, taj neki fazon!

    Na lajoša pukovačkom kobrom, spoj dvaju univerzuma!

  20. Ovo je za pičkice. Muči elektrošokovima predsjednika kućnog savjeta, on je zaslužio, nisu životinje krive.

    PA i jeste konkurs ko je ispao veća pizdurina!

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.