Prijava

Svaki moj post ostane na strani koju niko više ne gleda. Neću da se igram. i .

Naučiš Šešelja kako da kaže R

Videli smo messalina, ali osećam da te vređa što ti šestica ne igra... Sad, ja bih rekao da je izvodljivo. Uz blagu prepravku. Ako si na devetku spremna, pa tebi od šestice nema zime!

Svaki moj post ostane na strani koju niko više ne gleda. Neću da se igram. i .

Hahah. Sindrom poslednjeg posta.

Da se navučeš na kokain pa skineš sa njega.

Tema je predobra.

E jebi ga, sa devetkom neću tako lako u ovo probrano društvo. Ja kažem 6. ili 10, to moram!

Sad me podseti Frenki...

Da sa društvom napraviš neku vrstu fajt klaba.

Da sa društvom napraviš neku vrstu fajt klaba.

Bilo. I biće ponovo.

Da barem jednom jebeš na javnom mestu.

Napišeš knjigu punu erotike i filozofije...

Jeste li i vi primetili ovu našu tendenciju da i na JEBANJU, i na Znaš kako znam da si gej, i na Vaša najluđa seksualna iskustva i ovde konstantno objašnjavamo šta je negej?

edit: Čo, jel' može pobliže, da svi vide, onaj puki egzibicionizam, u šta itd...?

Da upravljas ICB-om (Bagerom), ili nekom slicnom masinom. Nenadjebiv osecaj, kad vam kazem.

Mess, hahah.
To mene zajebavaš što nisam razmišljao o ženskoj populaciji? :)

Da upravljas ICB-om (Bagerom), ili nekom slicnom masinom. Nenadjebiv osecaj, kad vam kazem.

ПОТПИС

И МРТАВ ПИЈАН ДА ВОЗИШ АУТОМОБИЛ!

ја са два ортака то одрадио, једва смо ушли у кола колко смо били одваљени, и онда замало изгинусмо кад један од њих двојице који је други пут сео за волан избего бандеру у последњем моменту.

'Ej Francky, da zoveš na taj Fight Club, ščuo?

'Ej Francky, da zoveš na taj Fight Club, ščuo?

To mene zajebavaš što nisam razmišljao o ženskoj populaciji? :)

Jebi ga brate, kako da se uključim u ovu temu sa ovakvom ponudom? Mislim, mogu ja da jebem kurvu, ali da joj ne platim, kako??

Ja kažem, ne mož' d'umreš pre nego što, kad kreneš nadrkan od kuće, ali baš BAŠ ono nadrkan, da izubijaš na mrtvo ime prvog ko te pogleda ispod oka... Ne znam za vas, ja bih to rado uradila, mnogo puta mi se desi, ali opet prođem. Ponekad čak pomišljam kako bih volela da me neko napadne da imam razlog da mu povadim creva.

Vehbija, kako ti volja. Egzibicionizam je zajeban, al' ono, negde javno, šta znam, vece restorana, na vrhu nekog tornja u centru..

Da dodam: Da ubiješ muvu golim rukama. Malo sranje, ali meni nikad nije prošlo. To je onaj nindža osećaj.