Prijava

Ja kažem, ne mož' d'umreš pre nego što, kad kreneš nadrkan od kuće, ali baš BAŠ ono nadrkan, da izubijaš na mrtvo ime prvog ko te pogleda ispod oka... Ne znam za vas, ja bih to rado uradila, mnogo puta mi se desi, ali opet prođem. Ponekad čak pomišljam kako bih volela da me neko napadne da imam razlog da mu povadim creva.

I ja imam takve porive...

'Ej Francky, da zoveš na taj Fight Club, ščuo?

Na leto. Ako se ne zaposlim, daće bog pa neću...

Jebi ga brate, kako da se uključim u ovu temu sa ovakvom ponudom? Mislim, mogu ja da jebem kurvu, ali da joj ne platim, kako??

Hahah. Izvinjavam se, onda. :)

Ja kažem, ne mož' d'umreš pre nego što, kad kreneš nadrkan od kuće, ali baš BAŠ ono nadrkan, da izubijaš na mrtvo ime prvog ko te pogleda ispod oka... Ne znam za vas, ja bih to rado uradila, mnogo puta mi se desi, ali opet prođem. Ponekad čak pomišljam kako bih volela da me neko napadne da imam razlog da mu povadim creva.

+1

Nikad neću skapirati tacita, zašto se ne ugradi dugme ko svaki forum ?

Da na svadbi masnim rukama uvatiš pevaljku za sisu.

Zato što ovo nije k'o svaki forum.

ja od početnog nemam samo 4. i 9. ... el to mora Baja i jel mora kilt?...bio sam jednom da slušam Vendi, se to računa?..

od ovog naprednog nemam 23 i 24...el mora i to?..glupo mi da predlažem kad nisam ispunio uslove...

Kakve uslove, zajebavaš. Pa zadajemo sebi domaći čoveče, pogledaj ovo sa Ruskim Krsturom, da se zanimamo do pedesete. Pokušaću da suzdržim svoje oduševljenje činjenicom da si obavio većinu. Predlaži dalje.

potuko se sa ciganima..majke im ga ciganjske...

Učestvuješ na onom srednjevekovnom skupu na Kalemegdanu, Dvor ili kako već. Al' se biješ sa vatrogasnom sekirom.

Nemojte više da dopunjujete spisak, već sad mi treba još 260 godina da bih postigla sve ovo.

Lorde i tu sam bio...to mi burazer taj što organizuje...

Bolje stavi da Napredni nivo kreće isto od 1.
Biće ti mnogo zajebano da edituješ kad se nakupe predlozi.
___________
Da ne spavaš 3 dana i da sve vreme budeš u gradu.

Lorde, je li to kao...gladijatorska borba?
Javio, u NS-u se likovi sa Šajkaša i Klise tuku identično kao i Cigani, samo iskaču iz kombija i dele pajsere, te izbegavaćemo i nadalje konkretna imena, nacije i lokalitete.

ma nije Vehbija..srednjevekovno viteštvo u Srbiji..pa rekonstrukcije bitaka...prošle godine jednom malom otfikarili prst...

Pitaj javia, ja sam samo gledao preko Žikine Širinice.

JOJ DA, DA RECITUJEŠ NA ŽIKINOJ ŠARENICI !