Prijava

Otvaram ovu temu da mi neko OBJASNI.
Od kada se Peki umodovao, ponaša se ko najgori pandur.
Banuje bez milosti, bez upozorenja, bez prava glasa.
Razlozi, jer mu se može.
Pretnje koje me mrzi da kopam, al on zna da ih je napisao: ako nekog uhvatim da lajkuje ili hejtuje Straju ili RD-a, ban mesec dana.
Koj kurac ja ne smem da ocenjujem kako ja oću, nego moram da drhtim da li će on to okarakterisati kao lajk ili hejt?
Ne priznaje čovek da neko ČITA
Čoveče, opusti se jebeno.
Osvrni se malo na rad drugih modova, koji su i sami autori, zezaju se, opušteni su.
Ko da si pišao po koprivama jebeno.
Što si banovao Facufacu? http://vukajlija.com/forum/teme/20344?strana=57#post_1123318
Jer ne znaš da računaš? Jer se tebi obratio? Jer mrziš što zec može da jede živ kupus, a ti moraš da dodaš sirće i ulje?
Jer si baš ti bio na stražarskoj poziciji kada se on zezao? ALO, ZEZAO SE JEBENO.
Upozori ga, ko Korle što je uradio, bez obzira što je tema onako zvanična.
Nasmej se na dobru foru.
Još se samo ti batrgaš sa tim MOŽE MI SE forama.
Bolje lepo prestani, jer ovo nije prvi put da ti se obraćamo na raznim temama, ili se brate razmoduj, ako te sve nervira.
I nemoj da mi filozofiraš nešto. Mnogo me boli glava da bih prevodila tvoje "Džimi postove"
Il se menjaj, il putuj igumane.

Ko postuje ovde biva banovan, tiranija se ne sme uznemaravati.

Maro brate, stalno nešto sereš.

Ја морам овај пут да станем на Марину страну. Молим да се тема не закључава, биће још вероватно оних који смеју да постују овде и да кажу коју, а да не буде увлакачка. Све стоји што каже Мара, а оно што посебно боде очи јесте показивање ауторитета. Заиста се не сећам да је неки мод раније(јесте један, али тај је небитан) био тако надобудан приликом обављања своје дужности. Пеки, ево кад већ постоји оваква тема, опусти се и олади мало, тераш људе бзвз да те мрзе, праве срања, исказују револт на сајту... Контрапродуктиван је такав став, ово ти искрено и без злих анмера кажем.

Neko će najebati.Ne znam ko, ali neko 'oće...

Au, maro...zašto si ovo uradila?

Mene je Peki banovao jednom ili dvaput, s razlogom.
Još me je odbanovao pre vremena.
Nemam ništa protiv njega, čak mislim da je jedan od boljih modova.

EDIT: Ne uvlačim se, btw.
Skroz sam realan.

zabranio je kiflanje
ne primecujem da se iko zalio na kiflu, ali kaze da je spem...

Ахахаха :))

Прво, морам да признам да ми је стварно интересатно да ти мислиш да је мене брига за твоје мишљење. Дакле, није ме брига.

Друго, ја не претим, већ опомињем. То за Страју и Резервоира Дога. Мож питаш неког на чету то вече, да ме је лепо питао да ли може да им оцењује дефиниције, и ја реко да може. То што сам тамо написао је написано за специјалце којима је превише битна ствар у животу да Страја буде први, па га лајкују као неколико дана пре тога један аутор. Дакле, лајк - 400 плусева без читања датих за минут или дв.

Треће, то са Фацом је био зицер, и чисто зезање. И сам рекох Славку чим сам га бановао да ћу сутра да му скинем бан. Али ето, сад то није више фора, па ће Фаца да одслужи свих 9 дана.

И четврто, да поновим, зар стварно мислиш да ме брига за твоје мишљење? Кад гледам тебе, и неке као ти овде, имам осећај да ударате главом о тастатуру док пишете овакве постове, а да чупате косу са главе кад ја банујем неког.

Ја сам опуштен, можда је крајње време да се неки од вас опусте.

Auuuuu post "Gadafi fazon" obaranje rezima:)

Što si banovao Facufacu? http://vukajlija.com/forum/teme/20344?strana=57#post_1123318
Jer ne znaš da računaš? Jer se tebi obratio? Jer mrziš što zec može da jede živ kupus, a ti moraš da dodaš sirće i ulje?

Nije reka živ kupus, nego

Зец и по поједе купус и по за пет минута.

I banova' ga je zato što je neko dolje pita' đe je faca vidio da pola zeca može da jede kupus, i ja sam mu pokaza' da to može, evo http://img859.imageshack.us/img859/8606/peterrcabbage.jpg
može!

Pola zeca može da jede kupus ipo!

Е, курац! Сам ја то насео на Фацин, Славков и Пекијев трол? Банујте ме јер сам глуп лолололо

Peki,trebalo bi da te bude briga za mišljenje drugih,jer si ti jedan od onih koji su zaduženi da ovaj sajt bude bolje mesto i za druge,ne samo za tebe.

Треће, то са Фацом је био зицер, и чисто зезање. И сам рекох Славку чим сам га бановао да ћу сутра да му скинем бан. Али ето, сад то није више фора, па ће Фаца да одслужи свих 9 дана.

E ovo ti nije fer sad.... Ako je fora, fora je, jer faca nema ništa s ovom temom

Peki shvati ovo kako hoces , ali da ja zbog ovoga gulim bananu 10 dana (pa onda 20) , nema razloga , hocu da podelim ovo i sa drugima da vidim sta misle .
http://vukajlija.com/forum/teme/13176?strana=74#post_1110552
Ta-dam . Samo sam hteo da smirim situaciju i izjebo sebe time ...

Rekô bih par stvari, ali je prpa od bana preovladala. Suzdržavam se.

Прво, морам да признам да ми је стварно интересатно да ти мислиш да је мене брига за твоје мишљење. Дакле, није ме брига.

FUCK YEAH!

Peki shvati ovo kako hoces , ali da ja zbog ovoga gulim bananu 10 dana (pa onda 20) , nema razloga , hocu da podelim ovo i sa drugima da vidim sta misle .
http://vukajlija.com/forum/teme/13176?strana=74#post_1110552
Ta-dam . Samo sam hteo da smirim situaciju i izjebo sebe time ...

Ja sam kriv za ovo sranje....

Kaži meni na pvt, pa ću ja da napišem, moram da učim!

Peki objasnijo!

U suštini, imao je nagli zalet u startu mod karijere ali je vremenom izbalansirao. Doduše, tada sam mu i ja pomagao u priči lolo