Prijava

Ok, dakle kao stanovnik ovog posebnog grada otvaram temu. Iznesite šta znate o mestu...
http://solair.eunet.rs/~jack/zemun.jpg

Јел има неког из насеља алтина-плави хоризонти-војни пут овде?

Ja sam sa Kalvarije...

Поносни становник Земуна, али не баш поносни становик Алтине. :)

Поносни становник војног пута, иако га воде као улицу, то је у ствари насеље за себе

Da pitam u vezi sinagoge tamo kod Tošinog, jel' još ona radi kao sinagoga ili se vodi kao neki drugi kultuni objekat ?

Vi ljudi imate i zastavu.
Boli vas kurac.
:)

@Lorde
mislim da je to i dalje sinagoga, ali nisam siguran u to da radi...
Volim Munze. U njemu sam rođen, završio čkole, zaposlijo se... Volim starogradski duh Gardoša. Volem se prošetati kejem. Volem lepi veliki Muzne park. Koj će kurac nekom Beograd, kad u Munze sve ima? :)

Ja isto volim šetnju po keju, posebno da vozim bajsem...
Nadam se da će produžiti kej i potpuno povezati Savski i Zemunski, pa da imam 20 kilometara nesmetane vožnje...

Ja se vozim od Dorćola do kraja zemunskog keja, popnem bajs na most liftom i nastavim, uživancija, ali stvarno bi bilo kul da možemo skroz do Novog Beograda...
Zemun je priča za sebe, poseban duh, opuštena atmosfera, Austrougarska bre!

Sada živim na Bežaniji ali sam većinu života proveo na Galenici i vraćam se u Zemun prvom prilikom.
ZEMUN ZAKON

ZEMUN ZAKON

Која срамота! НОВИ БЕОГРАД!

Koja sramota za Novi Beograd !
Zemun arči !

Могу да омиришем Дунав из стана. Зато је ваљда и био тако јефтин.

Sinagoga ne radi. Uvek je bila prazna :)
Muhar brate. :)

Јел' зна неко можда када ће отворити видиковац на Гардошу?

Ja sam iz Donjeg grada, blok koji je izmedju 22. Oktobra, Karadjordjevog trga, bivse neparne strane Trga JNA, (jebem li ga kako se sad zove) i jos jedne ulice :) Prozor mi je gledao na peder-park, iza Miletica. Isao u Miletica, pa u Majke Jugovica, (ex-Goce Delcev), pa se odselio u picku materinu na kraju osmog. Trenirao vaterpolo u Pinkiju, a posle treninga visio u buvari, na blda gondra.
Moj blok je devedesetih bio jedini u kraju koji je imao kos sa mrezicom koji niko nije smeo da skine, pa su svi paori dolazili kod nas na basket.