Prijava

kurac, pička?
ružne reči?
Neeee, prave srpske, najlepše domaće reči

Ali religije su tu da pomute svest najčešće. Ali opet hoćeš da kažeš da je seksualni nagon jači od želje za hranom? Pa zašto onda jedeš tri puta dnevno, a jebeš dosta ređe?

Kurac - penis
Pička - vagina
Jebanje - penetracija
Pušenje - felacio
Lizanje - kunilingus
Šupak - anus
Govno - izmet

Za svaki od "ružnih" izraza postoji po jedan zvaničan.
Opet, ako je Vuk Karadžić mogao da stavi kurac u rečnik ne znam šato ovi danas glume neke latinske izraze... :)

Докажи.

Dobro, to ne mogu da dokažem, a da li je bitno za ovu temu to da li životinje imaju razum? A i uostalom, čovek ima dosta složeniji mozak od životinja.

Latinski izrazi su go penis!
Vuk jebe!

čovek ima dosta složeniji mozak od životinja.

Па? И слон има већи мозак од човека.
Добро, сад сам почео да офтопикујем.

jesam rekao veći ili složeniji? Ali to nije bitno za našu temu. Pričamo o psovkama.

To samo dokazuje da KURAC NIJE PSOVKA! Što znači da sam ja u pravu.

Ne zna ovaj Hatakaran šta je uživanje u dobrom starom nabijanju kurca u pičku!

Нигде у Новом Завету се не помиње да треба убијати хомосексуалце.

Ne treba ubijati, ali šta znači sintagma: gad pred Gospodom?

Zašto bi nabio Kiću Slabinca...

Što, ako mi se sviđa? Nisam nikoga povredio time, to je između moje žene i mene.

А ако гледаш по филозофији природе, колико животињских врста мастурбира.

Ne znam, ima ih, i to čini mi se da rade više životinje. Za majmune i delfine znam sigurno.

A to sa svetim Pavlom, ja se sećam malo oštrijih reči... Npr: "Dobro im je ako ostanu (u celibatu) kao i ja što sam. Ako ne mogu da se uzdržavaju, neka se žene i udaju. Jer je bolje ženiti se i udavati negoli upaljivati se." Mora se priznati, imao je čovek nešto u načelu protiv seksa.

Ali religije su tu da pomute svest najčešće. Ali opet hoćeš da kažeš da je seksualni nagon jači od želje za hranom? Pa zašto onda jedeš tri puta dnevno, a jebeš dosta ređe?

У праву си, није зато што је јачи, ако се то уопште може поредити, већ зато што неконтролисано јебање може да створи далеко веће проблеме него уношење хране, што је узгред још и неопходна радња за преживљавање, док јебање ипак није. Жив смо пример ми што у пола 4 ујутру једемо говна по овом форуму.

A čekaj da li je onda impotentan kurac psovka?

Sad, isto pitanje kao na primer: pošto je kostur simbol smrti, da li je kostur simbol smrti dok je još u živom čoveku.

A to sa svetim Pavlom, ja se sećam malo oštrijih reči... Npr: "Dobro im je ako ostanu (u celibatu) kao i ja što sam. Ako ne mogu da se uzdržavaju, neka se žene i udaju. Jer je bolje ženiti se i udavati negoli upaljivati se." Mora se priznati, imao je čovek nešto u načelu protiv seksa.

Још ће Павле да испадне Хитлер.

gad pred Gospodom?

А где се то помиње?

Što, ako mi se sviđa? Nisam nikoga povredio time, to je između moje žene i mene.

Јеси, природу сексуалног односа...но, добро, то је већ твоја ствар.

Реч курац помиње се у великом броју еротских народних српских песама, чијим се сакупљањем бавио Вук Стефановић Караџић. Збирка ових песама под називом Особите пјесме и поскочице објављена је тек 1974. коју је само за научну употребу штампала Српска академија наука и уметности. Познатије издање под називом Црвен бан изашло је 1979. године и изазвало бурне реакције. Неке од песама у којима се реч курац експлицитно помиње су: Ни раја ни краја, Мара и говедари, Мала дјевојка, Није трава, Млад делија...

Девојка се уз курац пењала
не би ли се раја нагледала,
Или раја или курцу краја,
Десна јој се нога омакнула.
Девојка је десну ногу клела:
Десна ноно, јебено ти дебло –
Куд с' омаче, док се не натаче!


— Ни раја ни краја

ali ne možeš to da dokažeš, mnogo stvari može jako velike probleme da stvori. Neumereno konzumiranje pića, ili dobiješ rak ili umreš odma od prevelike količine alkohola u krvi, hrana je samo banalan primer.

Да додам, знам да вам се не свиђа, али курац ће бити вулгаризам све док се не догоди ситуација да те ни пред ким неће бити срамота да изговориш ту реч. На пример, да можеш да се разбацујеш том речи на ручку код бабе и деде твоје девојке.

Pa ja tvrdim da kurac kao srpska reč za penis ne bi smela da bude psovka. Kakve veze ima izraz sa tim. Istu stvar označavaju i penis i kurac, a kurac je psovka a penis nije. Kako to?

Хахахаха, морам да се похвалим да сам добио Црвен бан за рођендан од колега, кад смо код тога већ :)

На пример, да можеш да се разбацујеш том речи на ручку код бабе и деде твоје девојке.

radio to, pa šta? pa normalni smo ljudi jbte, svi psujemo na najgore moguće načine