Prijava

Ево га http://vukajlija.com/forum/teme/1862 Хахахах, најјачи си :)

Nisam ja nista poistovecivao vec ti govorim za sta se sve ovaj program primenjuje. A ako odobravas ove metode jer ti licno nisi narkoman i tvoja guzica nije u opasnosti shvati da neki idiot moze sutra uzeti i tebe da leci ako mu se ucini da previse vremena provodis pred monitorom. Mogu nam uzeti samo ona prava i slobode koje im dozvolimo da nam uzmu.

e a da vas Pitam samo nesto ko je poceo da narkomana tera da se drogira ??? ja mislim da niko nijednog narkomana ne tera da se drogira , narkoman sam dobrovoljno Uzima drogu , upropascava svoj i zivote ljudi oko sebe i posle ga jos sazaljevaju a jaoj jadan bolestan je ! e pa nije ! i boli me uvo sto ih tuku ! Niko ne pominje Sto ljudi u Srbiji nemaju Hranu , nemaju LEkova , samo Pricaju o Narkomanima koji su dobili batine verovatno zasluzeno i Pederima ! kao da je to najbitnije !

bo88gdan - nisi u pravu. Ispred dečijih obdaništa i škola stoje dobri momci koji dečici poklanjaju žvake sa sadržajem narkotika. Pitam te koje dete neće uzeti žvaku ili bonbonu. To je početak navlačenja a kasnije ide sve svojim tokom. Neko se isčupa a neki se navuku i posle debelo plaćaju. Ja jesam za to da crkva, džamija, sinagoga ili ko već još pomognu pri lečenju od bolesti zavisnosti, ali Crna reka zacrni SPC. Gvozdenović je 100% u pravu. Velike pare oni uzeše da bi batinali jadnike. I ne samo to. Na čelu radiodifuzne sagencije koja odlučuje u frekvancija za televizijsko i radisko emitovanje stoji pop. Jedan pop u Senti naplaćuje 14.000,oo dinara sahranu bez ikakvog računa i ako te "usluge" sveštenici ne naplaćuju, a pored toga zaključao je groblje tako da žitelji Sente ne mogu bez njegove dozvole posetiti grobove svojih preminulih. Bezbroj puta smo videli na snimcima važnih političkih događaja popove u prvim redovima. Šta sve ovo znači? Dali se vraćamo u doba klerikalizacije i inkvizicije ili treba ići napred. U obdaništima se dele neke budi bog s nama brošure sa molitvama za svaki dan. To nebi bilo strašno da je to prilagođeno deci od 5-6 godina, ali tamo piše; pomozi mi bože da mi mama i tata ne umru, hvala ti bože što sam zdrav, biću dobar i poslušan pa da kada umrem odem u raj i slične budalaštine. Ako je crkva, a jeste počela da se služi ovakvim stvarima, onda je za svaku osudu.

@ Djordje - ne nasedaj na teorije zavere. Ispred obdanista nema nikakvih momaka koji deci dele zvake sa sadrzajem narkotika. Kada cujes ovakvu pricu razmisli sam svojom glavom koliko takva prica realno ima smisla. Deca od pet ili sest godina bas i nisu ciljna grupa narko dilera niti su narko dileri spali na to da navlace decu na drogu da bi im deca davala pare za uzinu. Ili uzinu.

Čak i da se ti klinci navuku, da li bi provalili šta im zapravo treba? Ja nešto mislim da i nisu baš nešto obrazovani po tom pitanju.
Takodje, ko je lud da deli nekom drogu za džabe? Pa to košta! :))

Mali prste i gamby - Ja vas razmem a vi mene ne. Mali prste, lično sam se uverio u ovo o čemu pišem jer sam to doživeo ispred osnovne škole na Novom Naselju u Novom Sadu, a istu od obdaništa deli pešački prolaz širok 2 metra. Bio sam svedok ovome, i niko ne sprečava ovakvo ponašanje.Tačno je da deca o 5-6 godina nisu ciljna grupa dilera za veće poslove, ali su im veoma dobra rasplodna baza.
Gamby, tačno je da droga košta, a može i da ne košta. U "darovima" su tako male količine droge da je to za onoga ko u toj deci vidi potencijalne klijente apsolutno zanemarljiva stvar. I u ovo sam se uverio. Ukus je neznatno drugačiji dd uobičajenog, ali karakterističan, provokativan i lako pamtljiv, pa klnici dok u početku dobijaju besplatno, brzo "zagrizu" a onda ovo postaje već slabo pa je potrebno nešto jače. E, tu je caka. Uostalom siguran sam da ti je poznata izreka "prvo posij pa onda žanji".Dileri koje još uvek štiti nedodirljiva ruka jako dobro znaju ovu i još drugih taktika

Kako imam kameru, pokušaću da snimim ovakve momente i da ih postavim da svi vide. Samo da me ne u'vate

Mislim da je ova tema skrenula sa koloseka. Najblize dve teme za ovo o cemu vi sada pricate su:
http://vukajlija.com/forum/teme/1862 i
http://vukajlija.com/forum/teme/1785 i na njima je vec receno i prodiskutovano sve ovo o cemu trenutno pricate, a nema bas preterane veze sa naslovom ove teme.
Postovani gledaoci, hvala na paznji i - dovidjenja:)

Cek, opisujes ukus tih zvaka... probao si te zvake? Sta ti se desilo posle?

Probao. Ništa mi se nije desilo, samo sam osetio po ukusu da to nije to i odmah ispljunuo- Pokupio svoje klince i obavestio SUP i na kraju - pojo vuk magarca.
Che-vu i pored tvoje funkcije moram da se upitam kako to misliš da droga nema veze sa Crnom rekom? Na linkovima koje si dao ne govori se o regrutaciji narkomana već o nečem drugom. Ako grešim ispravi me, ili ovo tvoje "hvala na pažnji i doviđenja" da protumačim kao neku zabranu?

Ko bre Deli Zvake deci ? koje dete koje ima 5,6 godina se drogira ? sta lupas bre ? Vrlo je mali procenat onih koji se drogiraju pre 13,14 godina .... a to su vec odrasla deca , Stvar je u mozgu osobe , Sto ja nisam nikad uzeo drogu da se drogiram ??? Stvar je u tome ako neko hoce da Se Drogira on ce se drogirati , a ako nece nece , pustite te bapske price da ce vam neko sipati nesto u pice ili dati bombonu ili zvaku !
Stoji da nezelim da sazaljevam nijednog Narkomana jer je za stanje u kome je Kriv iskljucivo on ...

Ne, opet te nisam shvatio... kazes pokupio si "svoje klince" ispred skole? U smislu kao dosao si po decu u skolu i dileri su tebe ponudili zvakom?

Eh kad je ovo bilo, kakva je to tema bila svi smo pričali o prebijanju u Crnoj Reci.

JE L IMA JEBENOG MODERATORA DA JEBE MATER OVOM RETARDU JEBEM LI TI DETE U DETETU

Ahahahhaahahhhahahahaahaa

krenuo sam da mu roknem koji minus da ne može da uđe na forum i video da je taj posao već delimično obavljen

svaka čast kolege autori

hermelin > apsurd

Mislim da sajt toliko baguje da će da piše i sa 40

Ne znam da li to funkcionise pisao je i sa 40 i kusur.

Valjda kad jednom predje 50 stice pravo na forum i jedino ban moze da ga spreci ponovo.