Prijava

Сарма јеботе, мада ми ни паприке нису стране... Реално све док нема пихтија на менију ја могу да једем то што је приложено...

Пеки д џем
Јел могуће направити паприке пуњене сармама?

Или једноставно пуњене сарме? То би било дојајно.

Cara™
Obadvoje!!!

jebem mu, to je kao kad pitaju malo dete koga više voli - mamu ili tatu, pa ono tresne glas onome koji mu je tog jutra dao bonu.
jednostavno, ne bih mogao da zamislim svoj život i bez jednog, i bez drugog.

Bubuščiću ruke ti se pozlatile zbog tog linka, turio sam je u omiljene!

Не једем ни купус ни паприке, него само месину одвојим. А лепши укус има месо из паприке. Све зависи како ко направи. Сарму волим благу, без додавања сувог меса , коленица и тако тога. А паприке волим кад се праве са соком од парадајза.

Не једем ни купус ни паприке, него само месину одвојим. А лепши укус има месо из паприке. Све зависи како ко направи. Сарму волим благу, без додавања сувог меса , коленица и тако тога. А паприке волим кад се праве са соком од парадајза.

Htjedoh napisati šta i kako volim al' bi ispalo da doslovce kopiram katijin post pa sam to sad namjerno i napravio. Nek crknu dušmani.

Znači, definitivno paprika. I papriku odvojim. I kupus odvojim kod sarmi. Samo pojedem meso. A ljepšeg je ukusa meso iz paprike. Jes da me onda ubije žgaravica al ko je jebe.

To ti je kao da jedes burek viljuskom i nozem, a to je put ka paklu....

Sarma definitivno! Jednom sam šibnuo punjene paprike i kad sam završio sa klopom, pomislio sam: "Ovo nije loše, ali voleo bih da sam ovo mleveno meso sa pirinčem odradio uvijeno u listu kiselog kupusa!". Mada, sa vopsem sve ide dobro ako spada u slana jela.

sarma mora biti popracena raznoraznim dodatcima da bi dozivljaj bio potpun, kao sto je sirac, salata i sl djakonije
a paprika je paprika i najsladje je ruknuti jednu kad dodjes iz grada :)))
u svakom slucaju koliko god su slicne toliko su i razlicite jer su to dva razlicita iskustva, tako da se stvarno ne mogu odluciti... VOLEM OBE :)))

Babura može da se puni sa bilo čim. Ja preporučujem sa ribanim kiselim kupusom u turšijskoj verziji. Ja se razbijam od toga.

sa vopsom ide i slatko i slano i kiselo i ljuto...

Pa znate li koliko je ovo težak izbor... ?! I još jedna stvar, paprike punjene čime ? Ima meso, ima sirac, ima pirinač. Moj favorit paprike sa sirom, možda i zato što nisam jeo odavno to. Elem, sarme kidaju, ali jebiga moj glas ide paprikama onako generalno. I da, mali oftopik, kuj ne je' gibanicu, ne treba da živi.

Sarma sa punjenim paprikama.

Cara™
Obadvoje!!!

ТО БРЕ!!! Јебига зими сарма лети пуњена лолололо

Podvarak, pire i krmenadle

Sarma sa pavlakom odozgo!

Sarma sa pavlakom odozgo!

БОГОХУЉЕЊЕ!!! Шта ће ти павлака на сарми црна ћеро?