Prijava

Kada, recimo, čitate definicije odredjenog autora ili starije definicije dana i imate pedesetak stranica, dosadno je klikati stalno na sledeću, a i oduzima vreme. Šta mislite o tome da se, tu negde, pored brojeva, uvede mesto gde bi se jednostavno ukucao broj željene stranice?

Slazem se... i to bas bas. :)

pazi, dok se to ne desi, odes na drugu stranu i onda u adres baru umesto broja 2 stavis zeljeni broj. ali da, slazem se da bi to bilo super imati sto si predlozila

Hvala, nisam znala za to, a baš me je gnjavilo toliko klikanje :)

podržavam. upisao u tefter.

A moze l' nekako da se poveca broj definicija po strani? Ono, na dnu pise "Prikazi definicija: xx" i moze da se bira, 20, 50, 100, milion. Tako nesto

Oba predloga mi se dopadaju.

Marijagd & Tulumbac.

Approved +3.

Podrzavam!A,moglo bi recimo da udjemo na neku od strana da kada izglasamo defku da ona nestane,i onda kad ta nestane da se pojavljuje n njeno mesto ona koja je bila ispod i tako to.Bilo bi mnogo lakse.

Barakuda, da samo znaš kako me nerviraš s tim apruvedima. :)

Barracudina specijalnost je da nervira druge ljude.:D

Е, имам неколико предлога/питања:

1. да ли може да се промени систем претрате дефки у архивама тако да уместо СПИСКА стоје саме већ отворене дефиниције? Кад одем на архиве да прочитам (и оценим) дефке које сам прескочио сморим се и одустанем истог тренутка кад схватим да треба сваку деф посебно да отворим и да се после вратим на цео списак и тако редом у недоглед...

2. да ли search box може да излистава и дефке које у свом називу САДРЖЕ тражени појам уместо само оне дефке које ПОЧИЊУ са тим појмом?

3. да ли може слика која иде уз дефку да се ОДМАХ појављује заједно са њом уместо што мора да се кликне на "Види све дефиниције за неки појам" да би се видела слика?

4. и наравно, потпуно сам "за" да се уведе некакав бројач у који може да се упише тражена страна уместо бесконачног кликтања да би се дошло до дефке од пре нпр. 23 сата.

Поз!

super predlozi. sve može samo je pitanje kada.

Ja sam prvo za ovo:
"3. да ли може слика која иде уз дефку да се ОДМАХ појављује заједно са њом уместо што мора да се кликне на "Види све дефиниције за неки појам" да би се видела слика?"
Da se slike uvek prikazuju, bilo da je samo jedna definicija ili sve definicije nekog pojma.
Naravno i za advanced search uvek, ali cini mi se da tu ima vise posla nego za prvo.

Kendall me pretek'o sa predlogom za kljucnu rec. To bi bilo kvalitetno ;)

Ee, imam jos nesto, ako neko nekad vec nije predlozio. Ovo bi mozda moglo da smanji hejtovanje. Da li bi moglo da se izmadjija nesto, pa da se ime autora neke definicije pojavi tek posto se definicija oceni? Bez predrasuda! Jeste da bi to mozda bilo bezveze za one koji nisu clanovi sajta, ali..neka se registruju! :D

to sa skrivanjem autora je po meni korisno za neku objektivnost pri samom ocenjivanju novih definicija, ali neće smanjiti hejt, pošto hejter ode na željenog autora, otvori njegove definicije i krene redom...

opet, meni se dopada sakrivanje autora (iako je bilo pominjano valja rifrešovati)

Ne znam... ali nije sve ni u suvoj definiciji, ima nesto i u tome "kako se isprica", odnosno od fazona u kome je autor.
Sad ne znam koliko valja sto je to tako, ali na mnoge definicije dam plus jer znam kako bi ih autor 'ispricao' i koliko duboko ta definicija ide.