Prijava

У 2014-ој години Србима и даље није јасна разлика између националности, народности и вероисповести. Рекао бих лололооо ал нећу јер су за све то криви Турци, комунисти и ЦИА.

Немој опет молииим те...

ima razlike,al ono sto ih spaja je to da su nebitna sranja

хахаха Енеми :)

Већ видим шест страна тебе и грањке и слошилололоол ми се

E Skauzeru, ae otvori temu o vilenjacima, patuljcima, crnogorcima, bošnjacima i ostalim narodima iz domena naučne fantastike pa tamo diskutujte.

KOJI SHIP NIKADA NIJE UPLOVIO U LOSERPOOL???

PA PREMIERSHIP AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

Scouser
У 2014-ој години Србима и даље није јасна разлика између националности, народности и вероисповести. Рекао бих лололооо ал нећу јер су за све то криви Турци, комунисти и ЦИА.

http://rtcg.files.wordpress.com/2012/10/milo.jpg

http://www.vaseljenska.com/wp-content/uploads/2013/12/Putin-Ukrajina-620x330.jpg

Lako je meni biti veliki s našom iskusnom vojskom i ogromnim sredstvima, ali daleko na jugu, na Balkanu, postoji jedan vojskovođa, iznikao iz prostog seljačkog naroda, koji je okupivši oko sebe svoje čobane, uspeo bez oružja i samo trešnjevim topovima, da potrese temelje svemoćnog osmanlijskog carstva i da tako oslobodi svoj porobljeni narod. To je Crni Đorđe, njemu pripada slava najvećeg vojskovođe

Kao Napoleon imo bolove u kurac za Karađorđem.

Dajte mi 100 000 Hrvata i osvojit ću svijet

Kao Napoleon imo bolove u kurcu za Hrvatima.

Милијон Кизо, милијон, не сто иљада!

"Дајте ми милион паприка, направићу прејебни паприкаш."
Енеми

Каква је то уопште бројка милион, јбт дај ми милион миџета освојићу шта оћеш.

milion je optimalan broj izgleda.

Dajte mi milion milijardi dolara i izgradiću kanal od Vardara do Save.

Dajte mi milion evra, daću po dve hiljade svakom ko me ovde prati. To je nekih 146 hiljada, ostalo ide u dobrotvorne svrhe. Osim sto hiljada, da kupim kućicu u cveću.

Ili dajte mi milijardu milijardi dolara i izgradiću Zvezdu smrti.

Mislim da milion milijardi milijardi bolje radi posao. Ipak, milion je milion.

Ne, fino su rekli da ne žele da finansiraju faličan projekat. Kapitalisti, to ti je. Nema mjesta višim ciljevima kad je novac u pitanju.