Prijava

Kao da me već nije već sramota kad moram da kažem da sam iz Srbije... Retardi.

Људи као ти ме више нервирају од њих. Треба да се стидиш пред странцем што си Србин ? Треба да се правдаш ? Зашто би те болело курац ?
Зар њихова пропаганда треба да нас натера да мрзимо и свој народ.
Ти брате лепо реци следећи пут да си Хрват :)

Синдикат је то лепо саставио:
''Да се фолираш ко Енглез кад дођу неки стрејнџери,
Да се одрекнеш Гуче, кајмака и раџе,
А толеришеш хрвате, Борку, геј параде,
Ма јебеш Левијеве документарце,
Није ме срамота што пореклом сам одавде!''

http://www.youtube.com/watch?v=FYmTtIC161s

enemi daj dokaz neki ajde, pošto smo mi nirvani verovarno silovali kevu pa on sad to napisao.. ma daj molim te, znaš li ti kolika smo mi zemlja, on misli da smo mi afrička zemlja i da jedem prokelj...

enemi daj dokaz neki ajde, pošto smo mi nirvani verovarno silovali kevu pa on sad to napisao..

Нирвана мој добар длугал...

Valsinarb90 da te ne uvredim posto mislim da si glup ali sta je lepo da se tvoja drzava prestavlja kao negativac

Треба да се стидиш пред странцем што си Србин ?

Ja nisam Srbin. Nemam tako uskogrudni identitet. Ja sam anacionalan. Ja sam Čovek, pre svega.
I sramota me je što sam iz države Srbije, jer je jadna zaostala neuređena zemlja trećeg sveta i gadi mi se. Eto. Rekao sam, po cenu da skrenemo sa teme.

ako ti se ovde ne svidja idi iz drzave ma koliko god ona bila losa ja nikada necu reci da me je sramota sto sam Srbin

Valsinarb90 pa ti idi tamo gde ti je bolje bate. :)
meni ovde lepo, imam drugare, nekad i neku devojčicu, imam ''dobar'' internet protok pa mi ne koči kad drkam... stvarno, ako te je sramota ko si, šta si, to dosta govori o tebi kao čoveku... imaš toliko lepih stvari da voliš kao srbin a tebe su neki mediji naveli da sam sebe mrziš.

Ja nisam Srbin. Nemam tako uskogrudni identitet. Ja sam anacionalan. Ja sam Čovek, pre svega.
I sramota me je što sam iz države Srbije, jer je jadna zaostala neuređena zemlja trećeg sveta i gadi mi se. Eto. Rekao sam, po cenu da skrenemo sa teme.

Који филозоф. Па зар је новац стварно постао основно мерило свега ? Зар не можеш нормално живети ако ниси пун пара ? Зар не могу људи око тебе да ти учине живот добрим ?

Ја се поносим што сам из Србије. Поносим се што је наша земља постојала кад њих није било. Поносим се што сам православац и што моја црква нема гомилу крви на својим рукама. Поносим се што смо се изборили за своју слободу против много јачих сила.

Ти сине скупи кеш, пали одавде. Нико ти не брани :)
И ово је мој поседњи пост о томе. Дакле, без даљег скретања са теме. Наставимо са филмовима.

Валсинарбе није проблем што ниси Србин, ја увек кажем - Нисам Србин, ја сам Југословен, али ме ипак боли кад неко сере по земљи у којој сам рођен и која је уосталом део моје праве домовине која више не постоји...

Ima onaj neki film kad treba da isporuče nekog srbina ratnog zločinca,i sad uđe njemu u ćeliju čuvar i kaže - ja sam hrvat! i rokne jadnog čoveka.

Znam još jednog pametnjakovića koji je hteo da na Zemlji ne postoje različiti narodi.Ubio se u bunkeru 45'.Ako ti se ne sviđa moja zemlja ne kenjaj po njoj!Ovakvi komentari koji vređaju moje ili bilo čije nacionalno opredeljenje ne zaslužuju da krase stranice ovog sajta!Kažeš za sebe da si na prvom mestu čovek a nazivaš ljude koji ovde žive zaostalima i retardima?Ako je tako onda ne bi trebalo da ti bude bitno odakle je ko ako je ČOVEK,ali ne,po tebi smo mi zaostali jer živimo ovde???Po tebi su verovatno svi stanovnici Bliskog istoka manijaci koji trče naokolo opasani eksplozivom...

Zavidim Valsinarb90,nismo svi iz Monaka kao on...

I uostalom zašto misliš da svi mi moramo da znamo da se ti anacionalno opredeljen?Spadaš u kategoriju onih koji misle da u totalno različiti od celog sveta i sada nama koji ovde raspravljamo o stranim filmovima u kojima se pominu Srbi ti ćeš pričati o tome kakva smo mi govna,stoka i ostalo?Molim te,ili se vrati temi ili otvori neku drugu u kojoj ćeš moći svima da kažeš da si anacionalista i da svi budu srećni zbog toga.Toliko.

Lepo. MORAM svima da odgovorim.

Na konstataciju mnogih da odem odavde...
Mislite da neću?! Čim mi se ukaže prva dobra prilika.

meni ovde lepo, imam drugare, nekad i neku devojčicu, imam ''dobar'' internet protok pa mi ne koči kad drkam...

Ako ti je drkanje preko "dobrog" interneta uspeh u životu - blago tebi.

stvarno, ako te je sramota ko si, šta si, to dosta govori o tebi kao čoveku.

Nije me sramota ko sam i šta sam. Ja sam prilično zadovoljan svojom ličnošću, interesovanjima, inteligencijom (i svime ostalim što čini jednu osobu).
Sramota me je odakle sam.
To su dve veoma različite stvari, jer
JA ≠ DRŽAVA.
Ti ako sebe poistovećuješ sa državom u kojoj si rođen pukim slučajem, to onda stvarno govori dosta o tebi kao čoveku...

Зар не можеш нормално живети ако ниси пун пара ?

Ne. (Napisao sam širi odgovor na ovo, ali sam ga onda obrisao, jer sam shvatio da je jedno "ne" sasvim dovoljno - bez daljih objašnjavanja.)

Поносим се што сам православац и што моја црква нема гомилу крви на својим рукама.

Ja sam ateista. I tvoja crkva nije tako čedna kao što misliš: istrebljivanje bogumila, blagosiljanje tenkova devedesetih, nekažnjeni popovi pedofili, Crna reka...

Ako ti se ne sviđa moja zemlja ne kenjaj po njoj!

To je i moja zemlja, ok? Rođen sam ovde, živim ovde i imam svo pravo da serem ako mi se nešto ne sviđa. I serem jer želim da bude bolja za sve. 'Ajde sad pali. Btw, većina stanovništa Srbije JESTE zaostalo i neobrazovano, to je fakt, žalim, nisam ja smišljao statistiku.

Молим ауторе да не одговарају на пост изнад. Дакле без спемовања. Доста смо скренули са теме. Његово мишљење, његов живот. Нека ужива, срећно му било, брига нас. Дакле од сада само филмови у којима се помињу Срби.

Izvini,a ti kenjas Milku i pisas Dior?Seres preko kompa i tako ces uciniti da bude bolja za sve?Ne,nego sedis za kompom i kenjas kao vecina nas i posle kukamo kako nam je zemlja usrana i pitate se zasto.BTW,vau izvini covece koji znas da ubacis poneki anglicizam!A ja tebi kazem da bi mozda trebalo da se vratis na temu umesto sto nam iznosis statistike o retardiranosti stanovnistva ili da otvoris posebnu temu o tome.

Naravno,smara decko vise.Vratimo se na temu.

Ја сам Вас лепо замолио. Дакле доста расправе о Власинарбу, ово није тема о томе. Са њим на пвт, ако сте заинтересовани да га нешто питате или му кажете. Његово мишљење, његов живот. Вредности које он поштује се разликују од оних које ми поштујемо и то је то. Дакле, поново молим: Немојте се правити паметни, ништа нећете постићи, наставимо са филмовима !

nije da trolujem, al' tema je sranje, da se tako izrazim