Prijava

Нешто размишљам, било би до јајета ако би неко издао књигу са бисерима са Вукајлије. Прво нека лајт верзија у стилу "Вукајлија за неупућене" на једно 1.000 страна а онда и неко diehard/deluxe/limited издање на 2.500 страна са позлаћеним корицама, сликама, коментарима, бонус диском и сл. Овде сигурно има издавача који би издали такву књигу.

Или још боље, за почетак неки мини часопис на неколико страна и најбољим дефиницијама који би излазио једном месечно.

А?

Valjalo bi naravno ali... da li je to izvodljivo?

Izvodljivo jes'. Sad, to bi dovelo do iznenadnog porasta novih članova i inspiracije sutora, zato što bi svi htjeli da se nađu u toj književnoj veziji, što bi značilo da bi definicije mahom bile sranje. Ali, kaizenov je sajt, on može s njim a radi što mu duša ište.

Ima tu potencijala, ima... :):) Samo jos je rano, cini mi se.

Za početak bi moglo najboljih 3000 - 5000 definicija da ode u štampu. Od preko 40 000 postojeći to bi značilo otprilike svaka deseta. A sve bi moglo stati na manje od 1000 strana, pošto ima tu dosta kratkih definicija.

И ја сам недавно размишљала о овоме... Надам се да ће једног дана бити нешто и од тога...

Muerte i Prvi srpski vampir rade u izdavačku kuću (ili stan, ne znam tačno sad :)), neka ih stisne malo Kaizen. :)

To će se desiti kad-tad. Definitivno.
http://vukajlija.com/sabrana-dela/42331
I to sve iz ljubavi...

Ja bih to bas bas voleo, da mogu da posadim unuke na koleno jednog dana i da im citam sta je deda pisao u u Vukajliji davne dveiljadedevete, iz neke zajebane bordo-knjige:DDD

važno je da bude bordo :))))

ja bih ipak da citam svojoj devojci :)

Ja bih procenat...Mi mu dođemo kao neki akcionari...

Hmmm, pravi Indijanac, uvek trazi neka prava :D:D:D

i da budemo 100% urban dictionary xD
anw, sumnjam da bi se kaizi složio, treba se dosta uložiti tu, a i ne znam koliko je isplativo.

Ma prodavalo bi se... kad se prodaju one knjizice sa grafitima, vicevio o plavusama...
Samo mislim da jos malo treba da sazrimo...
Na korice svi znamo sta bi trebalo sa ide :) Eto, prvi korak smo napravili :)

Ко чека... смори се! : ) Може да излази у више томова. На пример: Вукајлија Early Years 2007 - 2008, Неовукајлијски период, Вукајлија The Best Of итд. : )

Tačno Kendall, treba ići u više tomova, da se ljudi prvo navuku, pa im onda damo još malo, pa još malo, pa još malo, sve na kašičicu, a pare samo kaplju Kaizenu u džep. No ako bi se poduhvat pokazao kao poslovno uspiješan, mislim da bi i ostali trebali imati nekog učešća u zaradi. Naravno, u skladu sa sopstvenim doprinosom.

Posto je ovo recnik slenga, valja se i tako izraziti. Nema od tog kurca nista!

Slažem se. Sem ako ne nađemo nekog sponzora, ali s obzirom na to da smo ishejtovali pola sveta, mogu samo Bata i Čak da nas sponzorišu.

Pa ono, mozemo da bitamo Mariju Serifovica. A mozda ce i Isidora da pljune kintu.