Prijava

Pogresn'o si iskopir'o moj post, daj pare!

Џерико, љисице Х )

Sad jebemliga dal ce da me razumete.... Ne treba mi titl kao srt. fajl koji se prevuce na bs player i volla... nego vaka je stvar, posto TV podrzava usb i divx filmove,DVD itd potreban mi je program koji ce da sazvace titl na srpskom i film u isti fajl tako da kad pustis na tvu idu u paketu titl i film istovremeno jer drugacije ne moze nikako.... Sad da li postoji neki program za umetanje titlova u film i stvaranje jednog fajla sa titlom??? Help

Može, naravno. Samo što čitava operacija traju prilično dugo jer čitav film mora da se reeenkoduje. Zavisno od brzine kompa, dužine filma, kvaliteta filma koji kompresuješ i kvaliteta koji hoćeš da dobiješ može da traje od 20min pa do sat i više.

Ovo može da bude dobra stvar i zato što mi se čini tvoj TV ne podržava mnogo formata pa sigurno dosta filmova koje skineš ne bi hteo da pusti a ovako ih sve teraš u format koji odgovara tvom TV-u. Koji model tačno?

Mogu da ti napišem upuststvo kako to da obaviš u jednom free programu.

sad jebem ga DIVX, DVD... probao sam onu foru sa isitm imenom filma i titla ali nece... ajde reci kako moze drugacije?

Pa to, da renderuješ titl na film da postane deo video snimka, samo može da potraje. Evo ovako...

- Skini program Mediacoder, džabe je. nemoj samo da instaliraš one tulbarove i slično što dolazi s njim kad te bude pitao, drsko odbij.

Kad te pita za wizard konfiguraciju na početku udari skip.
- Dole po tabovima namesti sledeće a ostalo ne diraj:

Video
- Bitrate: 800kbps (recimo, ako oćeš bolji kvalitet a imaš dobar fleš stavi više)
- Rate mode: constant
- Format: Xvid
- Ako imaš NVIDIA grafičku noviju od serije 9xxx, štikliraj "GPU", ići će mnogo brže

Audio
- Format: mp3
- Desno: CBR, Target Bitrate: 128kbps

Container
- AVI

Subtitle
- Rednderer: default
- Font: Tahoma bold dobro izgleda, default veličina i efekti su ok, možda bi trebalo stepen veći

Izgleda da je bilo do graficke... Hvala, pomogao si dosta...

stize mi poruka u kojoj pise ,,activate windows now,,tako s vremena na vreme
necu nista da pritiskam da ne sjebem,a mozda bi trebalo
nedavno mi je instaliran vindovs novi

Треба ти онај RemoveWAT за седмицу.

Смијек окачити линк овога, сматра ли се за пиратерију или нешто ?

Треба ти онај RemoveWAT за седмицу.

e,jbg sad...ja sam pecinski covek za neke stvari na kompu,ovo mi nista ne znaci sto si mi rekao,lol...sad sam ukucao na guglu,izgleda da moze da se skine,znaci skinem i instaliram i reseno?
Da,pise valjda i da istice vindovs za nekoliko dana,to valjda ako ne resim to ili inace ne znam...ortak sto mi je instalirao rekao je da ce mi isteci posle mesec dana,a ova poruka sto mi stize stalno izgleda da kaze da nece ako aktiviram...

http://thepiratebay.se/torrent/5472998/Windows_7_Activator_RemoveWAT_v2.2.5.2_by_Hazar
Ево ти Пуњачу, све је једноставно :) кацам ја успио можеш и ти :)

Iskljuci nod32 na trenutak pa onda skini.

Да, искључи антивирус кад год треба да инсталираш те печеве.

iskljucio sam eset antivirus i opet nece,opet isto ovo sa printskrina

Pa kako dete mu jebem? Nisi ti to dobro iskljucio. Mora da mozes da udjes na stranicu ako je isklucen.

e,sad sam skinuo i (valjda) instalirao
stavio sam da se instalira,popunjavale se one crtice i taj prozor je nestao samo,nema ni onoga finished instaling ni nista
valjda je instalirano
hvala svima