Prijava

Нема на чему Јанковићу. :)

mene ne jebe niko 2%?

Нелегалан си. Кад порастеш Џанкаро.

Oce da mi objasni neko koj se kurac desava, sinoc sam skidao epizode neke, skidalo je 150 kb/s, a sad kad upalim da skida, ne prelazi 30kb/s, odnosno 1kb/s ?

Елем, одакле скидаш? Ако је са торента, ту ти све зависи од тренутка у ком скидаш. Не скида увек истом брзином.

Dzanki, pricas o torentu? Koliko ima sidova, pirova? Ako je privatni treker, onda ti je mozda los rejting. Ako je filehost neki, onda opet ogranicenje free naloga.

dzanki ako je sa rapida bacim ti jean pvt

Брзина је углавном доста промењива, и што је мање пирова и сидова спорије ради јел'те.

ma preko rapidserbia.com skidam, uglavnom su safelinkovi za rapidshare, znaci od danas nece da skida normalno, sad jedva prelazi 0,5kb/s

EDIT: Da, torent...

Рокни модем ногом. Можд' је лоша веза. Или ресетуј.

Jbg ako je rapidshare, onda nije torent. Rapidshare je iskoristio gasenje MU da se vrati na staru seljacku politiku - free user je govno, i tako cemo ga tretirati. Koristi drugi filehost.

Oce da mi objasni neko koj se kurac desava, sinoc sam skidao epizode neke, skidalo je 150 kb/s, a sad kad upalim da skida, ne prelazi 30kb/s, odnosno 1kb/s ?

Зависи од много фактора, прво од сервера са кога се скида, ако је преоптерећен онда је мањи спид. Ако је до торента не морам објашњавати око сидера и тих кураца.
Види да ти неко не краде нет :)

neka, dobio sam odgovor u pvt-u.

Meni nikad nije bilo jasno to za torente iako ih uveliko koristim

alal ti kurac za ovo dusane, cepa 150kb/s...

ДУшане а шта је фазон ?
Ако припомаже спиду треба и менИ :)

Немам слово "Ж" на новој тастатури, а сва остала слова имам, уместо "Ж" куца ми "*". Како да ставим јебено "Ж" ?

Изнад шифта, лево од ентера. :)
ЕДИТ: Па како си га ставио?

Маму му јебем где се сакрило :))

жжжжжЖЖЖЖж :)

куцао сам у гуглу војвода Мишић и на сугестију изашп Живојин, копи па пасте :)

Ahahaha, izvinite na spemu, ali me podseća na Zokija koji je jednom na četu tražio da mu napišemo slovo "zh". :D

Ajde u pare da Jankovic ima instaliran NOD?

Аваст. Дај паре.