Prijava

јбг ни не јебем cа кондомом

Restartuj komp, kada opet krene da se pali drukaj f8 - safe mode with networking.

Za ulazak u bios, nađi koji je taster za proizvođača tvog laptopa.

Ako koristi win10, može samo da nadruka kurac umesto da uđe u sejf mod.

Meni je sinoć neko nasilno ugasio laptop dok je apdejtovao sistem i pojebao ga sasvim solidno, repair ne pomaže ništa ništa ništa restartovao govno i sad sve iznova aukurac gomilu stvari pobrisao keorkenrbtpeowhqvfl

Sva sreća te barem hrom može da se povrati kako je bio inače bih ga spakovao u kutiju sad ko da se jebe sad s personalizacijom

Jel to brises spermu s tastature :D

Termalnu pastu brišem s ekrana i tastature haha jao jao :D

Разумије ли се ко у ове УХД телевизоре?

Имам фину понуду од оператера за овај тв, па ако има ко стручан или има нешто слично да каже предности и мане?

http://telrad.net/tvDetail.php?id=69

Ne kapiram sta ti treba. Samsung je, preko operatera je (znaci imas dve godine garancije), kazes da je fina ponuda...

Dobar je tv sasvim, nemaš frke sa tim. Ček, koliko odmah daješ para? Jer ovo ispadne oko 500 evra na 2 godine, a kod nas ispadne 600 i kusur evra na popustu.

https://www.bcgroup-online.com/televizori/samsung-43mu6122--uhd-smart-wifi--screenmirroring-43103

Мислио сам ако неко има овај Тизен да ми каже искуства.

Да, мало више од 500 евра изађе, плаћам 2 године уз рачун још додатних 21,5 евра рату.

Узо сам телевизор. Брутално добро и једноставно је урађен ОС, топло препоручујем ако неко буде узимао нешто слично.

Зна ли неко како да форматирам хард диск са поквареног лаптопа ако имам ону кутију у коју се убаци хдд па га комп препозна као УСБ?

Проблем је што ми је подијељен тај хард на 3 партиције (па кад га рецимо прикључим на тв показује ми да имам 3 усба уштекана), а мени треба само једна. Како га могу удесити, има ли неки софтвер који регулише то?

Jaoj mitke pa to je bas bas lako

ja zivim kod mitketa na tavanu

Добро, лако је, нуб сам, ако може сад рјешење проблема....

Nakaci ga na pc. Otvoris kuciste i vidis koji mu kabal odgovara, mislim da je neki tanki crveni. Trebace ti i napajanje meni je moglo ono od citaca diskova.

ili prostije konsultuj youtube.

Au Mitke kako si se izjebao sa Samsungom koji ima jebeni Tizen OS... Imas nekoliko ugradjenih aplikacija, i to je to. Jos ce u jednom trenutku Samsung prestati da ti azurira aplikacije za taj model i neces moci normalno da koristis tv. Trebao si da uzmes neki Sony 4K Android koji ima dosta bolju sliku i naravno mogucnost da skidas aplikacije koje god pozelis. Regularno je instaliran Kodi, gde ces lepse za filmove,serije,muziku,strane kanale... Tek sada sam video ovo, bas losa kupovina prijatelju