Prijava

Имам ово кућиште у које се уметне хард и повеже се усб каблом.

https://i.imgur.com/cbXtXMP_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Е сад, да ми је да урадим формат, али да умјесто форматирања сваке појединачно партиције имам једну.

Јеби га Николасе, и не треба ми нешто специјално то што си навео, повезао сам комп већ преко хдми, тако да ок сам. Јбг, од свих телевизора у понуди ми је овај био бест бај цијена спрам квалитета.

To znam da postoji ali ga nisam koristio.
Nemaj brige sad ce Radj.

Хвала у сваком случају. ;)

lolek, evo me xD

čini mi se da imaš desetku instaliranu, otvori start i kucaj DISK MANAGEMENT da ti se otvori ovo
https://image.prntscr.com/image/frB28sJYRi2aGg1-DYRDiA.jpeg

za početak probaj desni klik na svako od slova particija koje oćeš da uništiš i izaberi delete volume, pa javi jel dopušta, ako ne dopušta, idemo na drugo rešenje za koje ćeš morati da butuješ neki kurac program sa fleša

Ih, pa to je zastareo nacin...

Пробаћу за неких 10 минута, још нешто треба да пребацим од података.

Осмица је у питању.

Radjarde, ti moraš da počneš da vodiš neku emisiju, nešto kao Praktična žena. Na početku zoveš braću u goste, to će da potraje nekih 30-40 epizoda, posle teraš dalje sa Arminom i ostalima.

Хоће да брише. Имао сам 4 партиције. Да ли треба да оставим једну или све да их обришем?

sve obriši, imaćeš onda da piše UNALLOCATED SPACE, izabereš taj ceo unallocated space, desni klik i klikneš create new partition ili tako nešto i trebalo bi da se pojavi samo jedna particija, jedno slovo, al veličine one tri što si obrisao

Да бог да ти свака сојка своју партицију између ногу дала да јој форматираш. Ријешио си ми проблем. Живио!

lečki_mrav

Radjarde, ti moraš da počneš da vodiš neku emisiju, nešto kao Praktična žena. Na početku zoveš braću u goste, to će da potraje nekih 30-40 epizoda, posle teraš dalje sa Arminom i ostalima.

lolčina

sekcija 'polako sa arminom' i onda dvadeset epizoda pokušavamo da ga naučimo da zameni termalnu pastu

Drago mi je da je problem rešen, možemo sada svi zajedno započeti jedno grupno trijumfalno mitkovanje

Ako kad ubacim USB komp ga prepozna ali pise there is no disc jel definitivno crkao ili ima nade?

ja bih ga ubo u drugi komp, ako ni tamo ne radi, 100% je crko, ovako je samo 85% crko

Znaci, crkao je. Probao sam. Nego rekoh, da l’ nema tu neki repair da radi.

možeš da ga otvoriš i ispipaš konektor vrelom lemilicom, ali nije vredno cimanja

ja ono moje govno nisam ni dirao od operacije termalna pasta ko mu jebe mater bre

apdejtovao firefox na verziju 57.0 i sad mi na njemu uopste ne rade pluginsovi a na svim prethodnim verzijama su radili.jel ima neko isti problem sta da radimo

samo ponovo instaliraj adblock