Prijava

Pazi sad skec
Pa njemu veliki i treba ima dosta stvari za prebaciti XD

Hvala celtic, u principu ni onaj prvi nije tezak za transport ali to mi je svakako pri dnu kriterijuma

Vidi ima li na KP jeftiniji. Ta serija hardova je do jaja.

Nema na čemu, Đoks. Bohore, divan skeč, ocjena čvrsta velika petica

Hvala druze
Cvrsta petica zbog brusa
Opa evo jos jednog niotkuda ide mo

Imam tablet Asus Nexus 7. Iako sam mu nabacio isključivo najosnovnije aplikacije, i dalje koči pa ubija (naravno).

Voleo bih da mogu da ga opravim za ćala, njemu ne treba mnogo, yt, fejs (lajt) i vesti. Je l' može nešto da mu se uradi ili je daska za seckanje jedina uloga koju sada može da obavlja?

1. Kopiraj, tj. bekapuj bitne podatke sa tableta na usb ili eksterni hdd
2. Factory reset ovako:
https://s25.postimg.org/4u9e3n69r/screenshot-www.androidpit.com-2017-12-08-22-34-31-113.jpg
3. Instaliraš samo to što ćaći treba
4. Daš tablet ćaći.

to sam i uradio, čak sam i lajt fejs instalirao, i opet koči kao stoka

Asus nexus jebeni prijatelju

kako da sacuvam bukmarke negde na netu

a da se kopiraju odjednom jer ih ima fazon 400
?

Ollanik, imaš i u Firefoxu mogućnost Sync, potraži po menijima. Napraviš akaunt i isto sinhronizuješ bukmarke i sve.

najbolje je tako, moš posle da sedneš za random komp i učita ti tvoje bukmarke ako oćeš

Korisim rig sa 6 grafickih GTX 1070 8Gb ddr5 trosi na sat vremena 700w struje i dnevno iskopa oko 1700-1800dinara... struje potrosi oko 510 kW racun za struju povisen oko 5000-5500 dinara zbog rig-a koji radi 00-24... moze se zaraditi ali pocetna ulaganja su velika ovo je izaslo oko 500.000dinara ali za oko 11meseci vratis ulozeno.. naravno sve je to rizik ali ako propadne ostaje ti rig graficke i sve samo sto ce cena opasti za oko 30% od ulozenog jer vise nije novo nego polovno eto to je gubitak jedini. Kopa se ETH ko se razume zna o cemu prcam i posle prebacim u bitcoin i podizes kes u BG-u na automatu za bitcoin

nubare dižu pare sa automata, pravi kriptaši se dogovaraju preko localbitcoins.com i nalaze po kafićima gde razmenjuju evre u kovertama

Javi mi ako saznas gde i kad razmenjuju te koverte