Prijava

Zna li neko da li se jos uvek koristi MSN ? xD

eh, izleti ti dole desno obaveštenje da se upravo ulogovala <$$M.A.K.I.C.A 93$$> što je značilo da je to jedini trenutak u 24 sata kada će joj internet biti upaljen, a "upoznao" si je na krstarica četu i znaš samo da je u pitanju "crna duga kosa, 170 53kg, smedje oci iz lapova"

I posle kažu nekad bilo bolje

Крстарица чет и покојни Мирц преко дајл апа. За срећу је некад стварно мало требало.

MSN je bio keva, bar za mene... Kad se zatrese prozorce, a tebi srce zaigra...

Btw, neka preporuka, zvucnici do 5000din, 2.1, 5.1 itd nebitno

Ako malo proberes mozes ove da nadjes 5.1 zvucnike za 50e (polovne) dobri su

https://www.kupujemprodajem.com/Genius-SW-HF-5-1-Surround-System-54313465-oglas.htm

(ovi su 90, al ide cena bukvalno od 50 do 120)

I ne znam kako ti nije bitno je li 5.1 ili 2.1 i to?

Bolje uzmi dobre 2.1 za te pare
Npr Altec Lansing VS2421

Pa brt nije mi bitno ja sam duduk za te stvari, veruj :)

Mlatoni cuo sam za tu marku, kapiram da sa njima necu pogresiti, mislim da cu uzeti te, nema tu kod mene mnogo biranja

Ima “altec lansing cirkus” isto u tom cenovnom rangu negde, sta mislis koji su bolji

Pa vidim da su oni slabiji, 13W a ovi gore su 28W. Ja ih imam skoro 10 godina i skroz su mi ok, zvuk je čist a imaju i sasvim dobar bas

Onda cu ove prve sto si preporucio. Blagodarim o/

Lansing dobar je

Pogledaj ako ima na oglasima I dalje microlab solo 5c, 2.0, nema bolje za te pare

skoro sam diploiro ekonomiju al malo sam preglup za ove internet valute + mrzi me da kopam temu o bitkoinu, pa me zanima kako jedna imaginarna valuta može tako brzo da doživi rast od tipa zilijardu procenata što se dešava ovih dana'!?!?!?

Pa ide Nova godina pa pred praznike i to

jedva čekam da masovno padne pa da svi srbalji još masovnije iznesu svoje grafičke na kupindo ehhee

pa jesi ekonomiju završio u Glamoču pa ti nije jasno ili šta