Prijava

Kad smo već kod te teme, ako nekome treba 0.5-1 bitkoin, neka se javi XD

Jedva cekam sledeci crash bitkoina pa da kupujem jeftino

ne graficke nego bitkoine

E pa poserem ti se u tu diplomu baš

"Jedva čekam da padne cena zlatu da onda kupujem zlatne lančiće i prstenje i pravim zlatne zube"

druye radjard u NSu sam završavao diplomu ehehe

Јебем ти кости.

Pogledaj ako ima na oglasima I dalje microlab solo 5c, 2.0, nema bolje za te pare

Slabo nesto ima tih microlab, a ovi lansing su preko 7soma u vecini radnji :/

Imam dvajes dinara oće nneko da mi proda jedno tri ripkoina

Da li je neko od vas završio ili zna nekog ko je završio ovu jednogoišnju IT akademiju - IT Academy i kakva su vam iskustva?

uzmu pare, prodaju ti kesu vazduha, kakva crna IT akademija.
bolje uzmi neki sertifikat nego to govno

скини са торента све њихове часове и одштампај сам себи дипломицу

Idi bre radi nesto korisno,moleraj I bog da te vidi ne svi cete da budete kurcevi it sektor buducnost srbije majku vam neradnicku.

Moj drugar je bez ikakvog predznanja upisao njihov kurs za WEB DIZAJN i već posle par meseci je počeo da zarađuje oko soma evra.............kao konobar.

Moj rodjak kupio dzipa od programiranja. Pisao sam to vec.

Da, njemu svaka čast, od gejmera do inženjera za manje od godinu dana

Ma pitam samo ovako i deluje da nema kurca od toga, a i nije mi to neka sfera interesovanja. Nego, ae da pitam, iskustva da poslušam i to xD

Znam lika koji je upisao to sranje.
Pukao oko soma evra i kurac dobio, ima mozda neko sertifikat kurcevi, i ne radi to za sta je zavrsio.

Neko rece gore da bolje neki sertifikatda se uzme i slazem se, bolje puknes soma jura za microsoft ili linux sertifikat za administratora nego ovi u cmar da ti naguraju 3 godine gradiva u 6 meseci skolovanja