Prijava

pa to i uzmes ssd hard umesto ovog ako imas neku eksternu memoriju ili ti ne treba mnogo memorije

boze zdravlja samo

je l jos nekome sumnjivo ovo nedavno pljuvanje fejsbuka na sav glas, akcija brisanja profila, vesti o stetnosti drustvenih mreza uopste, i to narocito posle izjave sorosa pre nekih mesec dana kada je opleo po fejsbuku i guglu?
sta li se iza brda valja, imate li neke teorije (zavere)?

najjace je to kad koristis fb da pricas o njegovoj stetnosti, koristis ie da skines chrome, npm da instaliras yarn etc

Imam problem sa acer govnom od laptopa. Uzme i dok je hladan pocne da besomucno vrti ventilator i zakuca max frekvenciju procesora na 15% i krene sve da se koci, a kao neka ljuta masina i ta sranja.

a pazi ovo: vrati na max frekvenciju i prestane ventolator kad ga udarim na mesto izmedju tastature i tacpada, ukapirao sam jednom kad sam bas bio popizdeo. ono, ne da slomim sve, al ne ni polagano. ko EI televizor, svega mi.

nije problem, resava se malo jacim udarcem, al ima li ko ideju koj kurac?

acer govno, nikad ne kupujte.
i baterija mu skoro pa radi 50% od kapaciteta kad sam kupio a proslo tipa god dana.

Mora da vam uvaljuju tamo u Švajcarskoj neku nižerazrednu robu xd

Ja sam svojim acer espire-om zadovoljan, evo 5 godina radi bez problema, sem što mu je tačped crkao ali njega ni ne koristim pa mi se jebe da opravljam.

A da im je baterija kurac posle nekog vremena - jeste.

Moj brat ima acer vec 7,8 godina
I gazio igrice kakve hoces bez da zebava, jes mu sad govno baterija, ali i dalje radi kako valja.

Tebi uvalili neki polovan druze

a jebi ga eru, hteo sam macbook pro, i otiso a ovaj bio tipa duplo jeftiniji za iste pare pa sam uzo, ima neki golem SSD i obican disk i grafiku i kurac i palac.
cak i vrlo retko igram igrice na njemu i to samo flight simulator, uglavnom mi sluzi za poso.

al brate, da ga popravim kad udarim, to jos nisam video sa digitalnom tehnologijom

Kako duplo jeftiniji za iste pare?

hahaha, za iste specifikacije/rom/ram/gigaherci htedoh da kazem.

pa imas one afterburnere mozes tu pun kurac stvari da testiras da proveris sta jeproblem,

e vis to mi nije palo na pamet, da vidim dal ce da se spontano upali :)
probacu

nije pitanje, samo link na video gde mehanicki racunar deli nulom
https://www.youtube.com/watch?v=443B6f_4n6k

preljepo

prica se da jos deli

Dobra fora... nego kelte jel ti se laptop samozapalio?

nije, jos ga mlatim kad uspori