Prijava

Celte daš 1000+ evra za laptop i uzmeš Acer, pa i treba da ti zabada

znam. bio na popustu nesto tipa 950fr ili tako neka fora.
al da, u pravu si.

Sećam se kad si kupovao I pitao ovde. Ja ti rekoh da uzmeš neki ThinkPad, jes da štreberski izgled ima al ja sam akao T450 2.5 godine bez reinstalacije sistema 8 sati na poslu svaki dan + privatno, nikad zabo nije

totalno sam impulsno kupio, trebao mi windows da zavrsim nesto, otiso sam u prodavnicu i izaso sa laptopom, nisam ni rejtinge ni kurce nista gledao ko sto obicno radim kad kupujem nesto tako u sta se kao neki kurac razumem.

*inpulsivno ili kako se vec kaze

impulsivno. koje sranje od reci

Opusteno brt svi znamo da si gastos

Pa izvedeno od pazi sad pripremi se sedi ako stojis: IMPULS

pazi sad pripremi se sedi ako stojis

A vidis mene bi totalno prozivao da sam napisao ovako nesto, iako ne bih nikad

jeste, prvi put sam skoro pogodio, al mi nije zvucalo skroz ok.
al ozbiljno, 10 god sam van. ne jedem govna sad kao zaboravio sam jezik kurac palac, al da pricam sve tupavije na srpskom, pricam.
stvari sa posla, tehnika, elektronika vec imam problema da objasnim kako se na srpskom kaze nesto, jednostavno nikad nisam koristio u praksi.

kako jebeno da kazes e aj mrdzuj pa komituj na srpskom?

ti si pravnik konju tebe treba prozivati ako napises impulsno

Nikako, i mi pricamo na eng o tome tako

ni pravo nije vise sto je bilo... neka, zamenicemo i vas racunarima. polagano samo :)

a šta se pravdaš jebote, tolike godine si tamo, mozgu koji funkcioniše ispravno je u prirodi da se prilagođava, neki pametan psiholog dr mr bi ti rekao da je to u duhu inteligencije.

a za mrdzovanje kazes :)

Gambi jesi meni rekao da bih te prozivao ili keltu? Ne kapiram ako si meni rekao

dok je jedna umirala ljubav suze su mi iz oka potekle

Pa tako se i kod nas priča u IT, jok izmislićemo srpske reči. Ja svaki izveštaj/dokumentaciju pišem na engleskom jer mi je lakše da formulišem tako nego da razmišljam koje su srpske reči za to što hoću da kažem