Prijava

Jel zna neko kako da otvorim .mkv fajl u BS playeru?

Preko Bs-a gledam sve jer automatski nadje titlove, to vec znate. E sad, video sam neke fore da treba da se skinu neki kodeci kurac-palac ali sta god da sam probao nije mi radilo. Dajte neki prijedor

Nece i dalje. Sad sam skinuo tu Basic verziju a imao prethodno full i opet ne mogu pustim

https://prnt.sc/ks0tre

Stoji mi ovaj panel od bs-a i ide zvuk ali slike nema

Skini samo titl preko bs i gledaj onda preko drugog plejera :)

matroska directshow filter onda skini i instaliraj

Skini samo titl preko bs i gledaj onda preko drugog plejera :)

Tako sam i radio do sad, zato sam i postavio pitanje da izbegnem to

matroska directshow filter onda skini i instaliraj

Sad cu disprobam, ty <3

Имам неки не баш буђав лап топ и ориђиђи њиндовс 8.1.2 и последњих пар дана ми је disk usage 100% проао сам које какве курце типа да скенирам да није вирус, да убијем windows search, да оптимизирам index options, да убијем BTIM, да деинсталирам неке курчеве програме укључујући и chrome убицу рама и ништа ми није помогло што је најгоре данас је то успорење компа дошло до тога да шта год да урадим треба му десет минута од отварања фолдера до покретања task manager-a.
Има те ли још идеја како да решим ово. Хардверски није проблем ни са кулерима ни са напајањима ни не знам из доконости аам чак и издувао џео комп и заменио пасту...

pa mozda ti ne valja hard, defragmentuj ga malo, testiraj..ili imas ssd?

HDD i kao lutka je

Pitanje je sta tacno koci - koji proces.
Baci pogled na odgovor na ovom forumu, ima nekoliko stvari koje mogu biti prob
http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2045646/windows-100-disk-usage.html

Izaberi High performance u Power options (i vidi da su ti tamo plan settings na default-u)

imala sam isti problem sa novim laptopom znači od prvog dana sranje, pali se 20 min, mučenje da otvori folder sa više od tri fajla, pogasim tako ta sranja servise, batalila hrom, par puta reinstalirala sistem, i win 8 i 10 isti problem, konsultovala hakere han pijesak, kontam laptop kurčina uvalili mi neki škart čim uzmeš na rate kontaju sirotinja neće se buni. prešla na linux na kraju, radi ka zvijer da se usereš. ne mogu ti pomoći evo ovo je neko moje iskustvo svako dobro!

Koliko para toliko muzike je odgovor na it kutak. Kupis laptop od 2500 eura i radi ti 10 godina. Kupis smece od 250 eura i ne valja u startu.

aj da je smeće neko pa da ne pisneš, solidno računalo. kaže čojk isto nije baš buđav

Deki, prebaci sve bitne podatke na D particiju ili bolje na eksterni disk.

Onda ovo pročitaš: http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2045646/windows-100-disk-usage.html

Imaš 2 opcije, odgovor ovoga johnbl i ovoga numair94, jedan mora upaliti. Javi šta si napravio!

P.S. preteče me ker LOL

пробао сам све то лепи моји

Pretpostavljam da si resetovao i virtuelnu memoriju onda? Meni je ovo sa high performance-om iznenađujuće pomoglo pre brdo godina, al ko zna, nova vremena, novi problemi, ovi današnji bagovi postaju imuni na stare lekove

Imam jedno pitanje ali prvo pomozite Dekiju pa cu ja

Task manager -> performance -> resource monitor -> disk

i reci mi koji ti proces(i) koriste najviše resursa.

Edit: samo iz task managera očitaj koji procesi koriste najviše hdd resursa.

Reci Džeremi šta te muči?