Prijava

ajde ne seri ustašo mali ozbiljno pitam... šta koji kurac balaviš i pokušavaš da ispadneš duhovit

nikad oprostiti nikad zaboraviti

1200 tona franjice

Bukvalno ne znam gde vise da gledam... Na win 10, acer govno laptop, wifi download ne radi kako valja. Krene normalno, i onda krene da usporava i usporava i zavrsi na kurcu.

Upload radi dobro, i drugi laptop je ok, tako da nije do wifija. Trebao bi da ima kao 500/50Mb vezu (aj na wifi nece nikad 500, al svejedno), a ima tipa max 10/50Mb download/upload.

Reinstalirao drajvere i jebeni windows sad. Isti kurac

jesi probao da skines proslu verziju drajvera ili da rollbackujes

rollbackovao sam ceo windows malopre

100% je neki softverski problem jer upload normalno radi, pa reko da pitam jel neko imao nesto slicno.

(proverio sam sve sto moze da se nadje na guglu, nista ne radi)

mislim da je ipak do provajdera imao sam sličan problem... jednostavno download nije išao preko određene crte, upload ono ubijao full... ista mašina u Srbiji tuče full speed

mada postoje web serveri koji uštroje download ako nije otvorena stranica sa koje se skida u tabu...

nije, na drugom laptopu radi dobro a na eternetu piša internet.

aj ne razvodnjavaj diskusiju cekam batasaleta ili tako nekog da vidi ovo

uvredio si me bugarine sad

softverski burst mode, probaj za wifi da ne koristis njegove drivere, nego generic driver.
jeri prebacivanje preko wifi-a u mrezi ima isti problem, ili samo internet?

ja bi takodje grunuo neki live linux cisto da isprobam, mozda jednostavno kartica ogluvela, mada bi u tom slucaju potpuno prestala da radi, al aj.

nisam probao prebacivanje u mrezi...

pojasni malo sta je to tacno i gde da nadjem?

obrisi software vezan za wifi sto je od laptopa, i nek windows koristi svoj genericki driver, takodje nek windows koristi svoje alat za wifi, a ne od laptopa (ako imas). Menja se u device manager.
Ako to ne pomogne, probao bih live linux cisto da potvrdim da nie do kartice.

e, probao sam to, kad restarujem win instalira isti drajver. ili je vec genericki.

da, pise da je driver provider microsoft.

probacu ovo sa linuxom zaboravio sam na to
mozda ga i trajno instaliram ako ovo nastavi ovako...