Prijava

Ironija u ovoj situaciji je to što ti je na avataru "trolololo" lik. :)

Можда човек тролује, ал није свестан с ким се качи. :)

Ova druga slika su likovi koji slušaju REBELDE inače i santa husta clan lol.... Ili pak Justin Bieber, nikako 50cent ili tako nešto.
A Džimi, moraš li toliko da troluješ, vidim svašta znaš o metalcima, ne bi me čudilo da ih slušaš.

A Džimi, moraš mi toliko da troluješ, vidim svašta znaš o metalcima, ne bi me čudilo da ih slušaš.

Таман посла! Пу пу далеко било, немој да помињеш на велики петакс!

да ли алтбан посједује ДАБЛ ТРОЛ СКИЛ, питање је сада -.-

Metlaci mrze veliki petak. Oni tad odu na selo, odvuku svinju iz tora, zakolju je i jedu sirovo meso u inat !

Metlaci mrze veliki petak. Oni tad odu na selo, odvuku svinju iz tora, zakolju je i jedu sirovo meso u inat !

Ако је ово истина стварно не жалим ништа што сам рекао да су секташи. пфф

Сад озбиљно- зашто се баш металци толико непотребно успаљују?

Sektaši to isto rade al' sa seljacima. Maskiraju se u Drakule i odvuku seljake na groble da sisaju krv...

Eee, loše vesti. Altban je PLAGIJATOR! I to POSTERA!
Nije ni čudo, kad sluša metaliku.
http://vukajlija.com/zabava/posteri/86378-ipod

Moram priznati da Triša ima dobar trol skil.

Ja mislim da su metalci zli. Tako mi je rekla komšinica. Oni idu ulicom i puše drogu!!!! A onda se deru i njih 20 se okupi i oni se tu guraju. I piju alkohol. I šalju satanističke poruke! UA metalci, napred klasična muzika!

Сад озбиљно- зашто се баш металци толико непотребно успаљују?

то им је у крви, вјероватно.

А ово за плагирање је тотално за схватити ипак је металац.

Metalci imaju višak uranijuma u krvi pa zato se lako uspale. Takođe oni imaju svoje posebne klanove za svaki bend koji im propovedaju sektaške poruke i ispiraju mozgove na šta ovi posle brane njihove iskvarene ideale !

Haha vidiš, ja taj tekst nikada nisam video uz sliku, video sam sliku i neki sličan komentar pa sam na osnovu toga napravio poster. Ae neka mi neko od moderatora izbriše, pošto vidim da je to već bilo.

Ахахахах!!!! Јоој, улепшали сте ми дан. :))

Haha vidiš, ja taj tekst nikada nisam video uz sliku, video sam sliku i neki sličan komentar pa sam na osnovu toga napravio poster

Pa to je to. Slika i komentar čine poster.

Hipnos, drago nam je. :)

A i posebno sam poznat po tome da sam plagijator, štaviše svi posteri su mi plagijati, zar ne? A i voleo bih da mi ti, kao visokoobrazovan što se vidi iz dosadašnje konverzacije sa tobom objasniš zašto sam ja prijemnik. Inače ja sa vama diskutujem o metalu a slušam samo alternativni, dok mi je najomiljeniji bend RHCP što nema veze sa metalom, tj. alternativni rok je.

Čini mi se da hipnos nije pomenuo da si mu ti ulepšao dan lol....
A i kažem da je neko okačio sliku na forum i napisao neki komentar koji asocira na to, druže moj napaćeni. Nije ni čudo što mi ideš po posterima i definicijama i daješ minuse.

ај гив ап. Секташи ће да побједе опет.

Rolling Stones - Sympathy for the devil

Please allow me to introduce myself
Im a man of wealth and taste
Ive been around for a long, long year
Stole many a mans soul and faith
And I was round when jesus christ
Had his moment of doubt and pain
Made damn sure that pilate
Washed his hands and sealed his fate
Pleased to meet you
Hope you guess my name
But whats puzzling you
Is the nature of my game............I td.

E sad, nisu Rolling Stons-( sa pesmom Symhaty for the devil…) jedini bend koji “obozava i peva” djavola u svojim pesmama. Tu su Beatles, Eagles, Pink Floyd , Madonna…

-“ Osim destruktivne muzike, ovi bendovi svojim slusaocima, kroz tehnicko ili fonetsko sifrovanje jednog snimka , predaju jos i skrivene poruke, izoblicene ili uhu necujne, ali podsvesti cujne….Poruke su snimljene metodom vracanja snimka unazad , sto grupama donosi popularnost….pojacava njihov uspeh i cini ih “finijim” u odnosu na druge heavymetal bendove….”

Evo nekih primera :

-Pesma “Every Little” grupe Police porucuje da “zli imaju moc”.
-Rolling Stones u pesmi “Tops” kazu : “ja te volim – reako je djavo”.
-Kiss u pesmi “God of Thunder” stoji “Sam djavo je tvoj Bog”.
-Madonna u pesmu “When you say my name” peva – “Hajl Satan”.
-Cindy Lauper stihovima pesme “She Bop” porucuje : "Time si bespomocan protiv zlih, protiv sviranja unazad”.
-Led Zeppelin “Stairway to heaven” – preslusavanjem unazad otkriva : “ Ja zelim da zivim za Satanu, j ate ljubim gospode Satano…”.
-Prince u “Purple Rain” porucuje :”Koracam u grehu”…
-Eagles su napisali “Hotel Californai” , koja ima skrivenu satansku poruku, pesma je zapravo aluzija na crkvu Satane, smestenu u hotelu u ulici California…

Evo vam neki kopi pejst, pa posle kažite da metalci nisu sekta.