Prijava

Za intervjue mozes da postavis asistenta da odgovara.

све на страну али не могу да им опростим меч енџин у ком нападач са 14 оцјеном финишинг излази сам испред голмана 10 пута на утакмици и све му скида гоша са раскршћа као да је дида а не неки куртон типа кариус

Мулти
све на страну али не могу да им опростим меч енџин у ком нападач са 14 оцјеном финишинг излази сам испред голмана 10 пута на утакмици и све му скида гоша са раскршћа као да је дида а не неки куртон типа кариус

Брате то си већ рекао са овог налога кој ти курац

Moze pez ali onda budes media shy manager i budes debil

Ajde sad da cujem predloge za uzimanje klubova. Moja tradicija je ovakva prilikom uzimanja svakog novog menadžera:

1. Uzeti klub kome predvidjaju 20. mesto u premijer ligi i opstati sa njim.

Ovako, 20. klub u premijer ligi po prognozi medija nije smrdljivi Norič niti Brajton, već moćni Šefild Junajted, što je jako raduje.

Krećem sa njima nastavljam tradiciju.

јебач пресретач
1. Није смишљено да буде лако. Једино што је стварно куртонски већ годинама у ФМ је што шкарт голмани са просеком оцене 11 издрже по 15 шутева у оквир

https://i.ibb.co/g9qX5RR/managerjebeni.jpg
Мени је најгори случај био 36 шутева (додуше, ово је 2019, није 2020), мада их промашују са 6-7 метара исто колико и погађају голмана, узео Шпанију, да их вратим на трон (не могу ја да пикам онај фазон, узмеш Лутон и за 10 сезона покориш Европу, одузме доста времена, смара и нереално је) и онда ми се ово деси....

Маестро, ако не водиш најјаче, јес' контао неки Евертон фазон да водиш, Вест Хем, Лестер, неку солидну екипу која није из великих 6, па кроз две-три сезоне нападнеш Премијер Лигу и ЛШ? То уме бити занимљиво, мада и то зна одузети времена....

Ja samo teške autsajdere znam da vodim

Јес' почео кампању са Шефилдом?

Vratio se sejvu sa Valensiojom na FM 19 posle nekog vremena.
Četvrta sezona-tripla kruna!
LOLZ
Znači takvu sam mašinu skockao da nije realno. I to bez nekih ludilo šašavilo pojačanja, ništa regeni.

Sad tek vidim ovo, da odg Big Dipperu:

Da, igram sa Šefildom, imam 19 bodova iz 17 utakmica i 14. sam na tabeli, 8 bodova iznad zone ispadanja.

Ajde sad da cujem predloge za uzimanje klubova. Moja tradicija je ovakva prilikom uzimanja svakog novog menadžera:

Ја почнем незапослен, прихватим понуду неког клуба који ме оће за тренера и онда полако градим своју каријеру, одиграм сезону с тим клубом (ако не добијем отказ раније), па ако сам био солидан и постао тражен, пређем у неки јачи клуб/бољу лигу/виши ранг и тако мењам клубове кад год имам прилику да пређем у бољи, обично након једне сезоне (осим ако ми се још игра са актуелним клубом па се задржим још коју сезону), све док не дођем у неки топ клуб типа Манчестер, Јувентус и сл. Онда већином не мењам пре него што освојим Лигу шампиона или добијем отказ.

Obezbedio opstanak i 14. mesto u ligi dosta kola pre kraja. I dalje sam ubedljivo 20. tim u ligi po ukupnim platama igrača. Znači najmanje trošim. Sad čekam da završim prvu sezonu, verovatno dobijem pravi ugovor, pa rasprodam više od pola tima, pa napravim dream team i ponovim uspeh od ove sezone.

boli vas kita, u kešu ste, po selu bemveom kurčenje.

Imam jednu želju pustu, da od Zaglebie Lubin napravim novi Sahtjor Donjeck, nedosanjani san

San ispunjen, deo prvi:

Prva sezona i odmah titula BAAM

Postava

gk rb cb cb lb mc mc amr amc aml cf

Kuščak prekaljeni

(neki poljak njihov) (neki poljak njihov) slobodan rajkovic PRELUDI , gobeljic PRELUDI

neki poljak njihov GOJKO KACAR LUDI
neki njihovi poljaci x3

Ross McCormack LUDACINA spakovao 16 golova i povredio se

Ludilo mozga od ekipe, najatraktivnija ekipa najludja skupina najludjih glava fudbala

Pisite predloge koga da dovedem da udjem u LŠ

inače sve ovo samo free transfer i loan