Prijava

Јебеш стидљивост. Нек' попије коју пред сношај па'ш да видиш како је стидљива.
Направи неку атмосферу јеботе, мало више предигре, ручни рад, језик ово-оно, опусти је. Ништа не иде на суво.

Kakve instrukcije sunce ti...

:)

I to što kažeš xD
Molio bih te da pojasniš to "Potrudi se".
Veruj mi,posle par godina veze,zna ona da mi je stalo do nje.

@Čkama lama-stidljiva je u razgovoru oko toga šta joj odgovara,a ne u samom seksu jebote :D

Ео, озбиљно - мани се форума, поготово овог, поделите флашу дуње и рећи ће ти све шта јој прија.

Pokušajte da koristite nepreteće reči za svoje genitalije. Dajte im neka smešna ili draga imena. (Kakav sam bračni terapeut iz filmova)

Poslušaj Katiju...naročito ovaj drugi pasus :-)

Pokušajte da koristite nepreteće reči za svoje genitalije. Dajte im neka smešna ili draga imena. (Kakav sam bračni terapeut iz filmova)

Да ти заголицам веверицу мојим надраженим шашавком?

Стварно мислиш да би упалило?

"I onda će moj Vodoinstalater da prodre u tvoju Zečiju Šapicu, želiš li to? Kako se tvoja Zečija Šapica oseća tada?"

Sta god radio, ne slusaj Katiju. Eksperimentisi jebo te, ili napisi kako ti se zove devojka, pa ako je neko imao iskustva sa njom, taj neka se javi. Probaj sve poze, pa koja upali za oboje, tu forsiraj.

Crno vino rješava sve probleme. Ne previše, da se narolja pa da joj držiš glavu dok povraća, onako, 2-3 čaše.

E, glasam i ja za dunju.

Ok,dunja it is,eventualno crno vino.
Javljam utiske nakon sledećeg susreta :P

Ajoj, a zamisli da joj predložiš analni seks. Mislim da bi raskinuli.
-"Moj Vodoinstalater bi da proveri stanje u tvojoj Kanalizaciji."
-"MOLIM? Raskidamo! Zečija Šapica je napustila zgradu."

Да ти заголицам веверицу мојим надраженим шашавком?

Стварно мислиш да би упалило?

wojtek je u apstinencijalnoj krizi, garant. Nema drugog objašnjenja za ovu negativnu energiju koju isijava :)

Kako to misliš tepanje? Da ti Stojko uleti u Miladinku?

Tepanje ne pokušavam definitivno. :D

wojtek je u apstinencijalnoj krizi, garant. Nema drugog objašnjenja za ovu negativnu energiju koju isijava :)

Истина, вечерас нисам пио први пут после десет дана. :)

Хипноза ће помоћи, ако алкохол не упали.

Ma od crnog vina se ugrije i skida sve sa sebe, i onda je alkohol malo kvrcne u glavu,ti si tu, pa se snalazi...