Prijava

Komsija, OPET BUSIS PIZA TI MAT*INA !!!

-Jutro, TI BUSIS !
-Podne, TI BUSIIS !!
-Vece, TI BUSIIIS !!!

Šta se dereš pi*ka ti materina bezobrazna.Bušim pa šta pederu...

Tisina breee doleeee, nemoj da silazim mamicu vam doseljenicku !!!

Sve ću da vas banujem.

Alo bre slinavi šta se ti javljaš, ako još jednom tvoje đubre završi na mojoj terasi jeaću ti mamu maminu.Siđi do kante ko normalan svet piza ti materina...

Ove kod mene jutro počinju sa Cecom ili tako nekim narodnjacima, preko dana, jopet narodnjaci i čujem skajp i čet fejsbukov kako mi zvoni jer mora na maks da se odvrne, po noći klapće u štiklama, sprema se za grada... U rane jutarnje sate njih dvije se svađaju, ječi zgrada, ali nije to dovoljno, nego moraju da izađu u hodnik, pa da odjekuje još više... E sad, ako se ne svađaju, onda svrati Gosn Jebač odrati posao, protrese ležaj, škripi sve u pičku materinu, ona zastenje nekoliko puta, nakon 10 minuta lik ubrza ko centrifuga i ćao do viđenja. Jebi ga, finišer. E da, ako nema pomenutog gospodina, onda stvarno uključe veš mašinu da vergla, jer je struja jeftinija tada. Ali dobro ovi su još i mila majka kakve sam ranije imao. A komšijske kerove ne bih da pominjem, to je već druga priča.

Buši hahaha ! Buši hahahaha !

Ја чујем Великог Брата као да је ТВ мени поред главе. Побио би их, јебем их ненормалне.

Gas maska, otrov. Ma dinamit i pobiješ govna!

Ja sam komsija iznad, nema dalje od mene, mada je i kuca samo dvospratna.

Sta sad busi busilo mu na 40 dana!?

Hvala bogu pa živim u kući.

sad sam kod mojih,kuća je,nema komšije iznad,ali pre par dana u zgradi mislim da su pozvali pevaljku i organizovali šatru,jer ja ne znam kako drugačije da okarakterišem one šatorske zvuke i ciku,vašar nad glavom.

Očekivao sam kvalitetan spam al ništa.Ne kontam ni koja je svrha ove teme.

као да је ТВ мени поред главе

Беше фарма

Brate samo pošalji Džankija da im sastavi tiket.

U prošlom stanu sam živio u prizemlju i moja terasa je bila duža od svih ostalih. I krenem ja da je čistim tako svaki dan, onako omanem, vidim bude nekih mrva. I nakon 7 dana skontam da ovi odozgo istresaju stolnjake poslije jela meni na terasu. I ja se drao, galamio, ne vrijedi... Nema kućnog savjeta, meni se ne da pentrati na 1,2,3,4,5. spratove i jebati im majku i eto tako... A bilo mi je na terasi smeća, od kosti bataka i krilca, pa do čaša sa jogurtom, glavica luka i tako... Na kraju sam se odselio, ostavio gazdi terasu da riba, ko ga jebe...

А онај сивоња изнад мене само скаче, помера столице, кревет, орман, само рња рња рња по дијагонали и вертикали!!! Јебемлимуматер!

RNJA NOJZEEEE!!!

Otkako sam srušio zgradu, komšije mi više ne smetaju. Neki mi čak i donose cigare u zatvor.

Свако јутро, ко натемпирано, креће Цеца у 10:00. И још ретард од 22 године (који није завршио ни средњу) својим одвратним гласом изиграва вокалну пратњу усраној музици.
Кад њега нема, онда вуку намештај изнад моје главе. Убеђен сам да горе имају столарску радионицу или нешто слично. Ако ме нису 200 пута пробудили, е'о главе.
Па зграбим најближу ствар која ми је при руци, и почнем да ударам плафон, цеви, зидове... и у том бесу најчешће се повредим, а они ме ни не чују.
Кеви тресу горе стално неку прашину на веш кад га суши на тераси. Пар пута је она излазила на терасу и молила их да то не раде, а пошто су наставили почела је... да се тако духовито изразим ... јебе семе, кеву, оца, мајку, деду, бабу и осталу ужу и ширу родбину.
Једном приликом сам заборавио кључ од куће, па чекао кеву испред врата да дође са посла. Дошао комшија и видео ме да седим на степеницама, па кренуо да ми заврне шамарчину. Ја се измакнем ко Матрикс, и ухватим му руку и питам: ''У чему је проблем ?'' . И он се усрао сиса, па почео да ми прича како ја жврљам зидове, онако уплашеним гласићем. Има 72 године, ал је крупан човек јбт....