Prijava

Е, има људи који то практикују породично.

Мени стриц годинама причао да ме он родио и да ће ме узети кад напуним следећу годину. Типа кад сам имао 4, кад напуним 5, и тако даље.

И онда пошто нисам хтео да ме он родио, рекли су ми да ме родила кева. Није баш занимљиво, ал оно.

Ćale kroz četiri reči sa jedno 9 godina...

OH, PRC, AH, ŠTRC!

@Đimi, znam zato i pitam :D

U mojoj 6. godini kada sam imao periode nesanice koje sam lečio puštanjem crtaća sa VHS-a, i ubacim rendom traku iz moje grupe kad ono ima šta videti, američka pita i to još preko VHS!

Sećam se...mora da sam imala 4 ili 5 godina kada sam mamu na plaži pitala:
- A šta ti je ovo? (pokazujući na njen ožiljak od operacije slepog creva)
Ne znam zašto joj je to trebalo, ali mi je rekla da sam se ja tu rodila...koja glupost.
Posle možda godinu dana (znam da još nisam pošla u školu) je moja drugarica pronašla u stanu neke karte sa kamasutra pozama i znam da smo svaki dan to razgledaale kad bi joj mama otišla na pijac. Same smo iznosile zaključke šta se tu dešava. Dobro sam normalna....

Ne sećam se, ali znam da mi niko nije direktno rekao, shvatio sam nekako sam, povezao stvari, priče itd.

Bila je pesma od grupe Tvins "Sinoć sam sanjao plavog slona" valjda se tako zove , u jednoj rečenici pominju kondom i ja onda pitam ćaleta šta je to..Pošto je soba bila prepuna ljudi samo mi je istrgao daljinski iz ruke i ugasio tv al' mi je posle nedelju dana rekao da je to mala gumica koja se stavi na kure da se ne bi dobile polne bolesti dok dvoje mladih vode ljubav , onda je mene zainteresovalo šta je to vođenje ljubavi , a on mi je rekao da ljudi mogu da vode ljubav zbog uživanja i da bi dobili dete , onda sam ja sam skapirao da su se moji dobro profrndačili dal' zbog uživanja , dal' zbog mene pre nego što sam se ja rodio..

Sećam se...mora da sam imala 4 ili 5 godina kada sam mamu na plaži pitala:
- A šta ti je ovo? (pokazujući na njen ožiljak od operacije slepog creva)
Ne znam zašto joj je to trebalo, ali mi je rekla da sam se ja tu rodila...koja glupost.

I ja sam jednom pitao kevu za taj ožiljak , al' mi je rekla da je to samo d trudnoće ja pojma nisam imo šta je to..

sylar011

Eklipso, jel šetate goli po kući?

skroz gola ne bas tako cesto :)))

Naučio u vrtiću na lep i pristojan način. Al i ja sam sve nekako naopako učio.
Video rekorderom sam naučio da upravljam sa 2 godine, progovorio sa 18 meseci,
a pertlu sam naučio da vežem sa 4 godine kad je moja komšinica sa 2 ipo godine naučila pre nas, i ja iz inata naučio da vezujem.

edit: malo sam smorio. lol

Prvo sam od nekud saznao, da dete izlazi kroz vaginalni otvor. Putem jedne ćaletove kasete koju je tako vešto krio fioci, ispod video rekordera, diskretnog li čoveka je li, video sam čitavih deset minuta seksa. Onda sam to povezao sa saznanjem o načinu rađanja. Čista analogija.

Ja sam mislila da su me usvojili ili da me je dovela neka zena njima pred vrata pa se oni sazalili i zadrzali me.
Imala sam nekog komsiju sexualnog manijaka koji se lomio da mi objasni ceo postupak odnosa i njegovih posledica, al nikako nisam uspevala da savladam gradivo. Cak me degen i preslisavao, a ja ga uvek bledo gledala.:)

Једноставно, друг ми објаснио, који је то чуо на ТВ-у.

Rekla mi mala Ciganka,hahhahaa :)

Мене су донеле роде и тачка.

Ja nisam ni mislio na to, dok sam bio mali. Naručio sam kod roditelja još jedno dijete, da mi ne bude dosadno samom, oni odradili posao korektno i ćao. Kasnije sam naletio na neke novine sa golotinjom, čuo od starije djece i sklopio priču nekako.

Kad sam ušao u pubertet i skontao kako te stvari funkcionišu. Dakle, sa 19 godina.

Пошто сам био опкољен старијим ликовима (4 године) и трудним теткама, ствари су се разјасниле саме од себе, осим што сам једну питао да ли храна пада беби на главу док она једе, ето то је то.
ЕДИТ: Била једа реклама, не знам за шта, на којој су се зечеви у једном моменту таслачили као да су на спиду, и била мало пунија соба, и ја се насмејем и насмејем се зечевима јер се тресу, ћале ме одведе у собу, крене да прича, а ја ка' идиот, место да га саслушам кажем: '''Сале, знам.''

де знам и де се сећам, сконто спелтом различитих околности кој се још називају и искуства.