Prijava

da sam hrabra.. i da nemam pivsko stomače.. to bi' uradila kol'ko odma' :D

Hahaha, pa ti skini stomače i cepaj :)

neee! to su godine i godine pijančenja, to mi je uspomena :P

Такорећи, тјелесна модификација.

Ја сам разочаран. Мислио сам да су они крофноглави трве бодимодови... Кад оно кур, то само привремено.
Лејмери, нисте достојни те крофне на својој глави...
http://www.imagesof.org/weird-japanese-body-modification/2044.html

Kris ne jezik pliz, obrva,pupak i usna dolazi u obzir ali jezik nemoj nikako :) i ja jedinu modifikaciju pored tetovazi imam pivski stomak xD

a što ne jezik? :)

Вероватно је мислио због Алберта Д Принца. Мож да буде зајебато :)

Ja sam išla sa drugaricom da buši nos, i usnu, u "Sinđel"-u u Beogradu, i mogu vam reći da je sve to mnogo drugačije izgledalo nego što sam ja zamišljala. Ja sam očekivala nju modru kako vrišti i slično, a bilo je skroz kul i završile smo sve za 10-15 minuta. Sve ti lepo objasne i to. Drug je isto bušio obrvu tamo i kaže da je teška bleja.

Ja sam pičkica za te stvari, ali mislim da je ipak presudne želja, a ja nemam neku specijalnu, ponekad mi nešto izgleda kul ali brzo me prođe. Imam tri rupice na desnom uhu, od koga je dosta je :)

Ali podržavam sve ove što se buše oko mene, stvar ličnog izbora. Nije mi jasno što svi mene zovu, valjda im treba veća pičkica pa da deluju hrabri sami sebi :P:P

Jedino nikad ne bih podržala jednu drugaricu da buši jezik PONOVO. Jer je to uradila već dva puta, a najviše koliko može da se buši jezik je tri puta. On inače najbrže zarasta...

i ja imam tri rupice na levom, ali ni na jednoj nemam minđuše, smeta mi to.. još kada mi se zakači za kosu, koja mi je sva pufnasta.. ma idi begaj :D

i mene je samo stra' da se ne navučem i kroz koju godinu da budem sva rupičasta :P

a pirs na jeziku zarasta posle svega 4 sata nakon što se skine.

Ni ja ne nosim te male minđuše, nemam naviku, valjda zato što sam izbušila posle 8. razreda pa me je prošla želja, možda sam ih prve dve godine nosila stalno, ali u poslednjih 5, jok... Ne zarastaju nikad, uvek mogu bez problema da stavim, makar ih ne nosila po pola godine.

Da, da za jezik znam. Njoj je zarastao dva puta, drugi put je imala anginu neka dva meseca, užasno je bolešljiva. Pa nije smela da nosi. A prvi je bilo dve nedelje posle bušenja. Keva joj je rekla može da nosi dve nedelje dok se to ne forima kako treba, nije preporučljivo odmah vaditi. I onda je morala da izvadi, jer je bila porodična katastrofa, imala je 15 godina :D

Inače sad sam baš proverila, da, izbušila ga je i treći put pre dva meseca, mašala :)

mhm, to je i meni zajebano, jer imam jebeno osetljive krajnike i osetljivo grlo, te jednom godišnje obavezno imam anginu (treba da ih izvadim, no, eto, za tako nešto sam čkapi :D)

ma znam jednu ribu koja se "telesno modifikovala" sa 13, odn, ofarbala kosu u ljubičasto, i kada ju je videla majka, svu ju je "obojila".. modra kosa - modra faca :D

Hahaha jbt! Nadam se da je to u salonu uradila, da se nije modifikovala sama :D

Чуо сам да је Менгеле овако зарађивао за живот у Парагвају.

Nije mi to lepo uopste na jeziku, sta ja znam :) ja sam sebi sam busio uvo,sa medicinkom,moji kad su videli strefio ih fras :)

Nije Mengele bio lud, on se bavio bodi modifikejšnom davnih dana. Doduše on je bio artist samo. Kul je imati svoj fazon, tetovažu koja nešto znači onom ko je nosi, pirsing neki. Sve je to fino umjereno, ali ja tijelo gledam kao svetinju. Nemam ništa protiv tih fazona, samo mi žao ljudi što se sakate, ali jebe se njima, sigurno neće dočekati da se pokaju za to što im je došlo pa su se izrezbarili kako im volja.

Кад бих имао дете и кад би оно направило пирсинг, избацио бих га уз куће :)