Prijava

Koji je to sport gde se vrte milioni, a vi ne mozete da ga smislite, i zasto? Po meni je to F1 , jer nemam snage da gledam 50 krugova i da slusam o pneumaticima.

фудбал... мислим да је плата једног фудбалера од 150 хиљада фунти недељно и трансфер из једног клуба у други за 80 милиона фунти превише...

definitivno golf. sport nema veze sa vezom

sve je jako individualno...ja volim f1, mislim da pocinje da izlazi iz krize, sporosti iz predhodnih godina, sve je nepredvidljivije.
ja ne vidim svrhu golfa, karlinga i umetnickog klizanja.

Фејзбукманијак

фудбал... мислим да је плата једног фудбалера од 150 хиљада фунти недељно и трансфер из једног клуба у други за 80 милиона фунти превише...

NIje batice. Dok ima ko da plaća i dok to predstavlja profit nema tu šta da se priča.

Kristijano Ronaldo - 3 000 trbušnjaka svaki dan u godini. Ni jednom ga nije mrzelo, ni jedan trening nije propustio, svoj život je posvetio fudbalu. U bilo kojoj delatnosti, kada sebe posvetiš tome šta radiš svaka nagrada je adekvatna.

biciklizam.
nikako ne vidim svrhu gledanja gomile nadopingovanih idiota kako vrte velosipede mesec dana non stop. a popularno u tri lepe u zapadnoj/jugozapadnoj evropi.

Cara™
definitivno golf. sport nema veze sa vezom

+1

iz senke
Tenis, najveće sranje od sporta.

Дај бре, не лупај..

Dizanje tegova je takođe sport glup kao kurac, samo to nije precenjeno. Vredi baš onoliko koliko treba.

Golf je sigurica precenjen. JEdan slepac fura malu belu lopticu preko hektar travnjaka. Jedino što je kul u tom sportu i jeste taj travnjak.

F1 nije precenjen obzirom da svaki bolid vredi bar milijon dolara.
Po meni je recimo američki fidbal glup ko kurac i smatram da je precenjen.

NIje batice. Dok ima ko da plaća i dok to predstavlja profit nema tu šta da se priča.

Kristijano Ronaldo - 3 000 trbušnjaka svaki dan u godini. Ni jednom ga nije mrzelo, ni jedan trening nije propustio, svoj život je posvetio fudbalu. U bilo kojoj delatnosti, kada sebe posvetiš tome šta radiš svaka nagrada je adekvatna.

Dizanje tegova je takođe sport glup kao kurac, samo to nije precenjeno. Vredi baš onoliko koliko treba.

Pa brate pogledaj malo kakav je trening dizaca tegova i cega sve moraju da se odricu, koliko moraju da se trude pa ces onda i dizanje tegova malo vise ceniti, a ne da tupis tup kurac...

F1 nije precenjen, što oni tamo primene za dizajn kroz deset godina se pojavi na običnim kolima, primer nekog korisnog sporta - trebaš biti konjina da bi izdržao pedeset krugova pod velikim ubrzanjem...

Tenis, najveće sranje od sporta.

Потписујем... Како је кренула ова тенисоманија у Србији човек не може на миру да одгледа фудбалску утакмицу.

Pa brate pogledaj malo kakav je trening dizaca tegova i cega sve moraju da se odricu, koliko moraju da se trude pa ces onda i dizanje tegova malo vise ceniti, a ne da tupis tup kurac.

AHahhaha, neko se osetio prozvanim. Što? El dižeš tegove? El imaš kompleks kada neko kaže da su to glupsoni? Jel se zbog toga cimaš?

Realno, ti tupiš kurčinu, i to bildersku jer nisi ukapiro da uopšte nisam reako da se dizači tegova ne odriču. Odriču se itakoako i mizerno su plaćeni. Zbog toga i kažem da je sport glup ko kurac.

Sada ponovi da se uverim da si shvatio!

Nabacivanje potkovice na klin. Mnogo se forsira a realno nije toliko zanimljiv sport.

ovaj cara poneka tako pametne postove ostavlja, da ću ga početi pratiti...

golf je jebeno sranje...

Ne, ne izvrci napisao si da malo vredi sport to je sve...
Da, i bildovanje nema veze sa dizanjem tegova to su dve razlicite stvari mali moj Karo...

Definitivno golf.Jedini gluplji sport od golfa je mini golf.

Mnogi sportovi su komercijalizovani, ne mislim da bi NEKI sportisti trebali da zarađuju toliko para, posebno ne na način u kojem oni jedino prodaju svoj izgled.
http://www.celebritysmackblog.com/wp-content/uploads/2007/07/david_beckham_simpsons.jpeg
Mislim da to nije u redu jer postoji mnogo talentovanih sportista iz nekih manje popularnijih sportova, koji se odriču mnogih stvari da bi postigli ciljeve.