Prijava

http://www1.picturepush.com/photo/a/2772889/64c/png/Portal.png?v0
Sigurno ima još autora na sajtu koji vole ovu igricu.

Jeste li je igrali?
Šta mislite o njoj?
Šta mislite i GlaDOS?
Šta bi ste uradili da imate portal pištolj u stvarnosti?

http://1.bp.blogspot.com/_cW_IV9NtPmw/S_6fNmhWl_I/AAAAAAAAA0Y/hytivmoRVe0/s400/Portal.png

                                                    - BEZ SPEMA -

Jebe Portal. Prešao sam i keca i dvojku. Jeziva je GlaDOS, u drugom delu posebno.

Моћна сигрица.... Дакако... :Д

Stefi daj neki link nemo si buzdovan :D

Jebe Portal. Prešao sam i keca i dvojku.

Takođe.

Jeziva je GlaDOS, u drugom delu posebno.

Što? :)
Ja je obožavam :))

Dobra je igra, igrao sam samo drugi deo.

Onaj Wheatley mi je bio malo naporan, ali dobar, bas sam se razocarao kad je zamenio Glados.

Jbg, nije to to dok ne kreneš od početka... Nisi trebao prvo drugi...

Jeziva u pozitivnom smislu. :)

Mnogo dobra igrica.

Pa....pored toga što mi je to verovatno jedna od omiljenih igara JEBENO IKAD, sviđa mi se. :D Premotao sam oba dela, neću ulaziti u to koji je bolji, to je na svakome da odluči.
Prvi jeste relativno kratak, na kraju krajeva, i bio je samo dodatak u Valve-ovom pakovanju, ali objašnjava kako treba se pravi igra, ima totalno lud neprevaziđen mračni humor, a GlaDOS je priča za sebe, briljantno odrađen "negativac", moramo da se saosećamo malo s njom, ipak ona to radi "for science". :)
Drugi je takođe odlična igra, sviđaju mi se inovacije, mada mi se čini da su uprostili zagonetke time što ti bukvalno kažu gde da pucaš portale, Wheatly i ona jezgra na kraju su genijalni, a i Kejv Džonson mi se svidja jer nekako vraća onu dozu crnog humora u igru koja je bila pristuna u prvom delu, jer mi svi ovi nisu nekako dovoljno...morbidni. :D
Pesma na kraju prvog dela je, po meni, najbolji završetak neke igre do sad, dok mi je kraj drugog...onako, dobar naravno, zatvara lepo priču, mada se ne ističe posebno, možda sam i imao nerealna očekivanja, šta znam.
O tome šta bih radio sa Portal pištoljem bih mogao do sutra, kao i o torti, kocki saputniku, u čijem opisivanju GlaDOS briljira, kao i o Kejvovim, "combustible lemons", nečemu što će verovatno postati nova "the cake is a lie", koliko god da su time dojadili i bogu i narodu.

Šta reći, Half-Life ili ako hoćete, Mario ove decenije. (da na bude da su obe pravili isti likovi) :)

kako se bre igra ovo oću da razlupam komp sad!

edit: skonto sam, sad raznosim igricu.

Jebote, kako?

EDIT: AHA!!! U jednom trenutku se vidi da se drugacije pomeraju, ima ih dvoje.

Јебо те живот. Јебо ма. Сваки пут кад играм она ГлаДОС ми утера стра' у кости. :)
Данас сам опет играо, и жив се усро. :Д
Двојка ми је глупа, прелака је. На први део имам само једну замерку: могао је бити мало дужи. :)

Jeste li je ograli?

Da. Drugi deo, sad prelazim prvi.

Šta mislite o njoj?

Odlična je igra. Nije retardirana pucačina, moraš se zamisliti na nekim nivoima, odlična priča u koju sam se uživeo.

Šta mislite i GlaDOS?

Ima duhovite izjave, a u isto vreme je zastrašujuća. Oduševio sam se kada je u drugom delu prešla na stranu igrača, to mi je bilo mnogo interesanto. Ne znam zašto, ali mi je takođe interesanto što si žena u igrici. Čudan osećaj.

Šta bi ste uradili da imate portal pištolj u stvarnosti?

Pa, s' obzirom na to da radi samo na mesečevom kamenu, ne bih ništa uradio :D