Prijava

evo neka bude tačno za 2 meseca... znači 22. avgust u 22:28 :)

:уписује у мобилни:

@shiva ima nešto i od tih tvojih.

Целих 100 евра? Је л' у актовки, у апоенима од по 5 евра? Гледај да нису обележене! :)

a ima li bele? mat minimalistička bela? :) zajebavam se.

pa kad nećete banere po sajtu onda eve vam ga dizajn od sto evra :P

Ja kad sam banuo prvi put na V bio sam iz fazona xa nema ni jednog banera, OPA imaju gugl oglasi xD
Mada sada iz priče mogu zakljucim da je bilo već govora o banerima i da je preovladala predpostavljam većina autora koja na to gleda iskreno (neprofitabilno) koji su bili protiv postavljanja istih, predpostavljam.
Meni iskreno, osim same poente Vukajlije, to što nema banera samo razlog više da nigde ne odlutam sa iste:)
Mada ima i gotivnih banera $_$

Što se tiče banera, to se lako ignoriše...
Sad me interesuju novine, verovatno ćeš da ugradiš 3D verziju Foruma, i omogućiti da čet funkcioniše na desetak soba...

Da ubacis u avgustovsku verziju jos jedan podforum za tema sa predlozima.

Каизене прелепо је!!!!!!

Miriše... Odlično izgleda. Samo me zanima jel' uvedeno nešto novo na forumu, tipa mogućnost citata ili tako nešto?

Za sada nema ništa novo, ali kao što rekoh lansiranje za 2 meseca tako da ima vremena i za to.

lepo, a što ovaj čikica podseća na nekog kuvara...

to je pre pitanje za tebe ;)

ijoj.. već se radujem ljubičastoj temi... ^^

Супер је, једино ми се не свиђа упрошћени лик Вукајлије. Некако нема овај шмек.

dobro izgleda,gledaj da ubaciš i onaj predlog da se ne vidi autor definicije do samog glasanja,smatram da je to najkorektnije

Изгледа одлично. Свиђа ми се форица са аватарима код коментара...

Само Вукајлија к'о да је прош'о кроз фотошоп... фале му борице и тако то... а и поглед му није онако мрк као сад...:)))

к'о да је прош'о кроз фотошоп хахаха