Prijava

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,
sviđa mi seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

dzaba motiki sto ne pise na def ko je autor, kad se odmah prepozna njegov rukopis

Forum vam nešto baguje, kad odeš na zadnju stranicu, pa izabereš prethodnu iz (12..789) na toj stranici ne vidiš listu stranica ... Nisam primetio nikakvu novu funkcionalnost (još). Dizajn je malo osveženje

Na puno mesta nema liste stranica...
Na primer kod autora...
Nije valjda da je to izbačeno.

Samo polako... biće sve to super, naviknućemo se!

baš opušta ova boja, super je

a sto mi ne pise ono "odlican Vukajlijas" ?
Tek sinoc stekoh taj statua, nisam ga se vala nagledao

Савршено је, свака част Каизене.

meni će trebati vremena da se naviknem da čitam zelena slova bilo čega linkovanog na malotamnije zelenoj podlozi koja je na onojistojzelenoj pozadini :D
recimo, lista sa desne strane (Svi podforumi, Aktivne teme iz svih podforuma, Izmena teme)

takođe treba da se userem dok nađem spisak novih definicija, ali dobro, i na to ću se navići :D

ne žalim se, samo zapažam :D

Zelena je zakon, k'o erkondisn za oci posle one crvene i bele.

kako da dođem do arhive ili groblja defincija kada sam na forumu ili četu recimo?'
da idem na home pa odatle? džizs...

aj sačekaću do sutra :D

ne žalim se, samo zapažam i dalje:p

http://www.youtube.com/watch?v=HbwUroDaP3c

За нови изглед, шампањац сам наручила, јагоде се хладе :)

Trebaće malo vremena da se naviknem na ovo. :) A i već sam primetio da ovo glasanje bez imena podstiče cepanje minusa. :D

Nego, jel' ova opcija za prvu neocenjenu radi kako je predviđeno? Pošto ja tu prvu neocenjenu ne želim da ocenim, hoću onu sledeću, a izgleda da ne postoji način da mi je izbaci. :(

Moraš da oceniš.

Vidim neki trend žala da sa da minus. Pa pogledajte koliko ima realno loših definicija u plusu. Jedini način da se to malo unormali je da svi ocenjuju, i kada vam definicija nije ni tamo ni vamo, lepo minus i gotovo.

Inače najzad sredih ovo sa stranicama, tako da je instalacija tek sada praktično završena.

sve pohvale za novi izgled ... :)
svaka čast

Све је лепо, него... изгледа да је бркати мало љут?

Pohvale za inovacije.

P.S. Preporučujem maslinasto zelenu - leči oči nakon prekomernog čitanja definicija.