Prijava

Све чешћи поступак решавања сукоба ппосредовањем треће, неутралне стране.
Које је ваше мишљење о овом поступку и свему везаном за њега?

Prisustvovao sam nekolicini takvih postupaka. Čisto proseravanje.

Учествовао више пута. Успешно.

Зависи од учесника, а и од медијатора.

Прочитао наслов погрешно - "медитација", уђем на тему, видим Џимијев пост, замислим га како седи са прекрштеним ногама, говори Ооооомммммм и умрем од смеха.

Ако је гајгер региструје, не прилазити НИКАКО!!

Прочитао наслов погрешно - "медитација", уђем на тему, видим Џимијев пост, замислим га како седи са прекрштеним ногама, говори Ооооомммммм и умрем од смеха.

Овај...

http://www.sakura-house.com/blog/image/diana/smiley_blush.png

Смем нешто да признам? :)

Смем нешто да признам? :)

Немој, молим те. :)

Смем нешто да признам? :)

Не кењај?

Океј, онда нећу да признам. :)

Ахахахахах, до јаја! :))

Ахаха! :)
Не, да ме не схватите погрешно... Пре неких 5 година сам се преко једног колеге с факса (зна га Еутерпа) сасвим случајно упознао с неким ликовима и ликушама из Карма-кађу школе тибетанског будизма, овде у Бг. Кул су били ликови, али прилично залудни и истриповани због тога. Ја и још пар људи с факса смо с времена на време ишли тамо (Војтек зна Аниту, дружи се с његовом девојком, е и она је ишла пар пута, јеботе, како је свет мали!) на те њихове сеансе, како се већ зову. Углавном је била прича о филозофији и тако томе, али сам се на крају сморио, као уосталом и сви остали, па сам после месец и по дана одлажења престао тамо да идем. Сад ће кажете да сам секташ, али ето, макар да будем искрен.

Прочитао наслов погрешно - "медитација"

Ја је тако читам ево 15 сати, зато нисам ни ушао....

Иначе што се теме тиче, не волим да мој проблем рјешава треће лице, али волим да помогнем, тј да ја будем треће лице само у случају јако битних особа, јер ми се вазда разбије о леђа кад покушавам другима да помогнем..

Sektaš nam je moderator! EJ SRBIJO, jebeš nas u rčmajz!

Ne znam zašto al ja se skoro uvek nađem u situaciji da me ljudi u nekoj njihovoj glupoj raspravi pitaju da sudim ko je od njih u pravu, a ko ne. Uglavnom obično je to neko iz najbližeg društva pa me stavljaju u neprijatnu poziciju.

Medijacija je gej.Pustite ljude da se pokolju.

Kako se naziva kad pregovori propadnu i obe stranke napadnu tu neutralnu stranku da iskale bes ?

Све чешћи поступак решавања сукоба ппосредовањем треће, неутралне стране.
Које је ваше мишљење о овом поступку и свему везаном за њега?

Jel to ono kad se dve strane svađaju, pa dođu Ameri da ih pomire i onda ubiju boga u jednoj od njih bombardovanjem?