Prijava

EDIT: OVO VIŠE NE VAŽI, VRAĆENO JE KAO ŠTO JE BILO.

Sada se umesto nadimka unosi mejl. Ova promena je učinjena iz sigurnosnih razloga. Sada ako neko želi da uopšte pokuša da provali vaš nalog na vukajliji, mora da zna vašu mejl adresu.

U tom slučaju, možeš da mi baciš listu mejlova svih mojih duplih? :)

Uuuu ovo ima više koristi nego što je očekivano :)

Znaju modovi meil :)
Nego, što ne napišeš to na prijavi, jer oni koji su u offu neće znati zašto ne mogu da uđu na vuku?
Ili grešim?

@mara munja: pa piše "Mejl" pored polja, valjda će da skapiraju makar iz drugog pokušaja.

@Slavk0: to je onemogućeno još od uvođenja registracije na sajt.

Kad se već bakćeš time, ako je autor banovan, neka mu prilikom pokušaja logovanja stoji poruka da je banovan, a ne "greška, ne postoji nadimak sa tim šifrom".

Piše iznad prozorčeta Mail umesto Nadimak.

ja nemam pojma koji je moj mejl pošto sam imao i pre profil, pa nisam mogao opet da pravim profil sa tom mejl adresom, šta sad da radim?

NaN: u pravu si, ali to drugi put.

@Petar Pan Pezo$: Mejl vidiš u svom profilu.

A šta mi koji ne znamo mail?

Nešto baguje sada sajt. Slabo učitava slike autora i slike izmene i brisanja komentara.

Šta sa onima koji su oflajn trenutno, a nemaju pojma koji im je mejl ukucan tamo?

Pa koliko mejlova mogu da imaju?

Pa koliko mejlova mogu da imaju?

Ih...!

Ja imam brdo mejlova.
Malopre sam išla na profil da vidim koji mi je meil ovde, jer ga nisam ni zapisala a ni zapamtila, kad već preko nika ulazim.
Biće problema, stvarno sa tim.

kaizen

Pa koliko mejlova mogu da imaju?

Ako su izmenili posle registracije i ukucali nešto skroz bezvezno, neki nepostojeći mail. Ima slučajeva.

Ja ih imam 4 (EDIT: 6) , svoja lična i personalna.
Ako računamo mejlove za duple naloge, lažne profile, lažne gluposti, ihahaaaj...

Pa jedno veče sam napravio 48 mailova za neki poslić... :))

Ja moram da budem iskren i da priznam da je ovo veoma dovitljivo, jer mi se od skora vrzma da upadam ljudima na profile, da ukucam neki random nik i lupam šifru dok ne ubodem kombinaciju. Čisto kad me uhvati noću dosada.