Prijava

Cuj je l bi banovo. Pa ja sam bre druga prijavio policii jer se nie bio vezo.

Хахахахаха!!!!
:)))

au zmio pocela si da advokatisanjem...
a i sta ja kenjam sa vam kad banujem u proseku jednom mesecno.

odo, banovao sam se na jedno pola sata ili do jutra.

Jbt, ja vas zaista ne kačim.
Verujem da neiskreno pišete jer niste bili u takvoj situaciji.
Kelt se zajebava sa Lilom. To ne računam.
Kako da banujem Zmiu ili Janu?
Pa pre bih dala otkaz na funkciju nego to da uradim.
Ima još brdo autora odavde koje ne bih mogla ni za klanje mile nečije majke da banujem.
Zajebana vam bre ta funkcija. Vi ovu temu kapirate u najavi kao moju provokaciju vas kao modova. U pravu ste. Želim da saznam kako razmišlja neko ko dobije net funkciju i neko ko će je dobiti u budućnosti.
Ne dopada mi se šta čitam, i jako sam iznenađena, moram priznati.
Hvala bogu, pa ste mi samo internet poznanici. Jebo bre vlast i prodaju zbog nje.

Пази ја се смејем Весељаковом посту, али ја умем опасно да испалим људе уживо, ја се трудим то да исправим, ово ми је овде боза.

Cuj je l bi banovo. Pa ja sam bre druga prijavio policii jer se nie bio vezo.

ahhahahhahah i posle kažete da spem nije dobar :)
Bravo, Seljo :))
Nema bežanja kad Zmia objašnjava.
Ja smem da bežim, jer isto razmišljam kao ona. Preobratila me je, đembela.
Đembela, gud najt :*
Ostalima, mandarine.

Јеби се бре Маро, нисам ђембела, то су карнерићи јбт.

http://www.zagreb-touristinfo.hr/gallery/21/Ban_Jelacic.jpg
Ако модератори банују људе... да ли то значи да су их банови модерисали?

Где окачи тог комплексаша?
:)))

Мени би било труло да банујем ортаке. Мислим није ни то све толико важно, направиш дупли налог или се искулираш, али опет не бих, јеби га. Нећу сад да просипам муда "шта курац банујем одма", када реално не бих то радио.

Па кад Кулин није 'тео да се испрси да плати сликара (нити су му дигли споменик), а трећег бана ја не знам... :) Бар ми сад не пада на памет.

Уроше, шта урадити да пробудиш Бананамена у модератору?
http://www.zug.com/daily/journal/graphics/030909_wart_banana_face.jpg

Бити оно што јеси.
:)))

Banovao bih kaizena...pa bi otišao da pravim house verzije poznatih pesama.

Ја не бих. Али би зато качијо на насловну само дефке ових аутора које пратим. Онако ортачком линијом као Лулаби што ради.

Znači, na sajtu ste sa nekim s kim se družite privatno, pa ga banujete jer je jelte diro svetinju od sajta.

Не, него зато што прави будалу од себе.
Једном сам бановао Гамбија кад је мртав пијан спамовао по форуму, бановао сам га на 12 сати. Да ја то нисам урадио, неко други би га рокн'о на недељу дана.

И наравно, ово што рече Целт:

na svu srecu ne druzim se sa ljudima koji bi se naljutili zbog toga, kao sto ne bi ni ja. big dil...

Kelt se zajebava sa Lilom. To ne računam.

Kako ne računaš? Pa upravo su to primeri o kojima pričamo. Dvoje ljudi koji se poznaju i ovaj banuje ovog drugog.

Inače, ja sam došao u situaciju jednom da sam bio prinuđen da to uradim jer lik nije prestajao da spemuje. Dakle, ništa lično, ali kad pravi prekršaj, to treba da se sankcioniše, mada ne preterano rigorozno, koliko da se o'ladi.

Али би зато качијо на насловну само дефке ових аутора које пратим. Онако ортачком линијом као Лулаби што ради.

Stvarno ne znam što lupaš tako, dechko.
Znaš kad sam sad očla da pregledam zadnjih 20 defki koje sam okačila na naslovnu. Jebeno nijednog od tih autora ne pratim. Pa čak se i ne ortačim s njima. Al ti vjerovatno znaš bolje.