Prijava

najbolji način da umreš kao kreten je kad te pregazi crnac-ginger-gay-midget na svom triciklu.

Eeee ima mnogo takvih, mada su meni i povrede do jaja, recimo onaj fudbaler što je sjebao leđa pokušavajući da dohvati daljinski kod kuće. Kapiram da za to moraš da budeš debilčina teška. :)

Мени сад није јасно, је л' он главом ударио у надвожњак, или целим горњим делом? И је л' испао напоље ил' је упао назад у бус? Ил' се преполовио?
Није ми јасно.

У сваком случају, дојајна смрт.

Kad sam bio mali pitao sam mog već pokojnog dedu "Kako mi vidimo kad umremo , jel nam sve crno , kako će nam biti tamo ?" a on je rekao da će mi biti isto ko kad nisam bio rođen..
Sad šta se dešava sa našim dušama pojma nemam , a ima jedna zanimljiva anegdota o čoveku kome se zaglavio lift u jednoj napuštenoj zgradi , šta ja znam istraživač neki , a nije mogao da dohvati pomoćni zlaz ( koji se u to vreme gradio na vrhu liftova jer su te situacije bile vrlo česte) jer mu se rajfešlus zakačio za kitu.. Kad su ga našli kolege iz tima zatekli su mu kurac izvan rajfešlosa provučen kroz rupicu na dugačkim gaćama...

Какав ће мем да настане од овог Томаша... још и слику дали.

to je malko sranje... bas i ne moraju da kace sliku. mislim totalno je nepotrebno i ne donosi nista vesti.

a da ga posaljem za darwin award?
http://www.darwinawards.com/

Једном је тако један рекао да одлази с Вукајлије и не враћа се, и стварно се није вратио. Гарант је мртав.

Smrt je novi početak, priče drugih ljudi nisu bitne.

jebemmumater wojtek gledam ovaj tvoj link, i upravo sam procitao sta je schapism na wikipediji i malo mi je muka.

Jimi Heselden, owner of the Segway motorized scooter company, was killed when he accidentally drove off a cliff on a Segway at his estate and drowned in the River Wharfe.

HAHAHAHHAHA

Једном је тако један рекао да одлази с Вукајлије и не враћа се, и стварно се није вратио. Гарант је мртав.

Можда се за неког аутора мисли да је напутио Вукајлију јер је попиздео и те форе, а он погинуо или се убио... Ниси написао све дефке децхко!

celt
jebemmumater wojtek gledam ovaj tvoj link, i upravo sam procitao sta je schapism na wikipediji i malo mi je muka.

prosvetli nas na srpskom

A kad sam bio klinja čitao sam u politikinom zabavniku ovu vrlo interesantu smrt.

Kad su se Francuzi borili protiv nekih kretena bili su skoro pred porazom i ostane jedna manja četa vojnika i sad general oće da ih motiviše moralnim govorom.

- Nije valjda da ste se prepali ovih budala i njihovih topova ? Pa oni ni slona ne bi mogli da pogode sa ove daljine !

E to mu je bila posednja rečenica u životu jer ga je nakon 2 sekunde đule pogodilo u glavu..

A ima i ova , jedan Španski inženjer je prvi put kijavicu dobio u 98 godini života i od nje je umro.

Neki vitez upao u potok i udavio se.

caki lajos se udavio u kadi

prosvetli nas na srpskom

veruj mi ne zelis da znas. nacin na koji su persijanci mucili... dovoljno je da ti kazem da se zrtva muci u sopstvenim govnima i tako traje to 15ak dana.

Не верујем у то да је Барбароса рикнуо удавивши се у потоку.