Prijava

Šta mislite o mogućnosti da internet naprosto rikne?

Koliko je svjetska mreža ranjiva?

Da li i vama u ovom trenutku ne ferceraju sledeći sajtovi:

www.youtube.com
en.wikipedia.com
www.cnn.com
www.bbc.co.uk

kao i servis za pretragu slika na guglu.

Има Саутпарк епизода о томе. Зајебано би било. :)

Jovičiću, reinstaliraj sistem.

Википедија ме јебе, Јутјуб шљака ко лептир рока Томпсона све у шеснајс, ова два су издајничка па их не посећујем... Слике раде добро

Википедија је пукла пре неких пола сата, ал дешава се то једном у пар месеци. ЈуТјуб ми багује, ал то није ништа ново за мој хронични проблем са Флешом. ББЦ и ЦНН ми раде. Не оптерећујем се нестанком интернета, вредни људи све то бекапују. :)

meni ništa od toga ne radi, ne znam šta je u pitanju. Ali svi domaći sajtovi rade dobro.

Ne bi trebao jos uvek da rikne net, ima fore jos pet godina, ako ne promene par stvari o kojima necu sad da palamudim, malo bi njih ukapiralo, vrlo je verovatno da ce net "puci", a to bi bilo rasulo, totalno, u celom svetu.

Милорад вам укинуо приступ Западном Интернету :)

evo sad mi ne radi ni gugl kompletan, uopšte

fercera ko podmazano ovde.

Meni sve radi savršeno.

eto ne mogu ni tu stranicu na cracked sad da otvorim

Šta mislite o mogućnosti da internet naprosto rikne?

morao bi da drkaš na onu sa studija b, ili tako neke spikerke, što je moram priznati lejm.

drugim rečima sranje bi bilo da rikne.

jovicicu, a da ti malo reinstaliras sistem? :)

Ахахахааххахахаахах Кизо
ЛАДНО ЈЕ СЛИКА 20 У СРЕД ЗАГРЕБА!!! ЛОЛОЛОЛО

Rekoh jednom:

svaku teoriju na osnovu koje će jedan događaj da uništi ceo internet, neći ni da komentarišem.

jos i ameri rade na novom sistemu, zvanom oblak, koji se trenutno koristi u vojsci, tako da net ne treba da brine za svoju buducnost.

Јутјуб шљака ко лептир рока Томпсона све у шеснајс

До јаја, а ја мислио да сам једини на сајту који слуша МПТ.