Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Ako neko zna onaj poster sa mackom gde govori "Sa 3 da si prosao"
    Radi se o ovom liku iz komisije talenata

    Edit: Mrsko mi bilo da trazim temu za ovo.

  2. Kelte, aj ne kenjaj, leba ti.
    Pljuni tog teletabisa, i normalno piši.
    Ne budi Ninki Vinki 92
    Izvinjavam se osobi koja je ovo patentirala, al morala sam da isprobam na Keltu. Ide uz njega trenutno :)

    dogovoreno maro

  3. Seljačino, taj poster ti je na 567. strani.
    Tačno znam na koji misliš

  4. Ako Mrmun i Blek Hol uđu u prodavnicu i samo Blek izađe, gde je Mrmun?

  5. Kelte, aj ne kenjaj, leba ti.

    maro pazi kako se izražavaš, banovaće te kelt!!! u stvari, čekaj... neće.... kelt je normalan dečko :))))

    nato, dabome, rekoh sad prenkiću, moramo sledeće nedelje na pivo. ja sam u haosu ove nedelje, dolazi moler, pa za vikend idem kod čiče :))))

  6. Kako je banovani Virtual dobio jos jedan ban? Da li je to glogov kolac u srce da se slucajno ne povampiri. Covek dva puta trajno banovan. I sto je ovaj jadni ne_moj banovan. Drznuo se da malo vodi diskusiju sa moderatorima mozda? Molim da mi odgovori celt. Ili ce mozda i mene da banuje.

  7. Izgleda da će biti banovani svi koji su imali kontakte sa virtualom...ikada.

  8. Kako je banovani Virtual dobio jos jedan ban? Da li je to glogov kolac u srce da se slucajno ne povampiri. Covek dva puta trajno banovan. I sto je ovaj jadni ne_moj banovan. Drznuo se da malo vodi diskusiju sa moderatorima mozda? Molim da mi odgovori celt. Ili ce mozda i mene da banuje.

    greskom odbanovan. ovaj jadni ne_moj je jedan od duplih...

  9. Кам вид ми иф ју вант ту лив.

  10. bez brige natnat, ne treba ti virtual, banovaće te milica. samo joj reci nešto tipa, ružne su ti cipele, ima odma trajni da dobiješ! :))))

  11. ja bi' da pitam džimija zašto mu lik na avataru ima tako ružne uši? ružnije no tesline.. ružnije no moje.. skoro ka' legolas.. al' to je taj fazon, nijanse su u pitanju :D

  12. Zašto mi ne odgovorite?

  13. a ovde je kelt, znaci odbanovali ste ga pa sad ponovo banovali. dobro i za taj dupli. Vidis virtual vas vise ne posecuje to ynam sigurno, bojim se samo da ne bude jos kolateralnih zrtava.

  14. kris dušo, slabo se ti razumeš u moje tajne
    mrmun je zaglavljen u magacinu a marijana u kuhinji :)

  15. a tu li se zavuk'o.. mamicu li mu.. :D

  16. došo da pomera police pa se zaglavio :)

  17. ja bi' da pitam džimija zašto mu lik na avataru ima tako ružne uši? ružnije no tesline.. ružnije no moje.. skoro ka' legolas.. al' to je taj fazon, nijanse su u pitanju :D

    Зато што му се може. Он је полимиметичка легура и може да обликује уши како год жели и он је одабрао да буду клемпаве, јер му је тако гушт!

  18. nema si on pojma.. realno.. :P

  19. U cemu je fora da banovni konstantno dolaze sa duplim nalozima na vuku?
    El su tolko navuceni?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.