Pitanje autor - odgovor moderator - ćaskanje

  1. Normalno a?
    A da tebe ja priupitam nesto.
    Ako sad na primer kazem "Ja se sad stvarno brinem jer je Lemaja upala sa duplim nalogom posle bana, upala u raspravu i samo mece neke smajlice ko neki blagi sizofrenik" el to za ban ili nije? :)
    sad te ne zajebavam irac. Ozbiljno pitam

  2. Питање за Корлеа.
    Хоће ли да гагује Мулуцу, наставила је да спемује испод црте и ако неће могу ли ја да одговорим на њен пост?

  3. Ne seri!
    Sad da to napisem negde na forumu bio bi ban?
    A stani kako da napisem.
    Mogu da otvorim temu
    "Ljudi koji stavljaju pregrst smajlica tokom rasprava. Sizofrenost ili samo dobra zabava?"

  4. bio bi. mozes, naravno.

  5. Celte ti si divan.
    Ogavan ti je avatar.

  6. jano ti si bre paljevina neopevana, znaci nisam video nista slicno odaavno na vuki. da si juce dosla na sajt i pocela da se primas u ovoj kolicini reko bih pa dobro, novajlija al evo vec 3 tema veceras gde isterujes kosmicku (ne)pravdu. ne bih u dalju raspravu sa tobom jer ne bi to nikuda odvelo, budi mi dobro, smiri se, poz poz poz mwa.

    :))

  7. Ћао, модови.

  8. i da, pitanje od janpija za modove: na koju foru vi mislite meni da otmete 200 dinara? sta bi to tacno vi mogli da uradite da mi isterate tolki novac iz dzepa?

  9. da li bih mogao ja da budem moderator, koliko ovih dana?

    edit...reme i ja.

  10. Да аминујем Запатин пост само.

  11. Запато, кад ти одговара да вас умодујемо?

  12. Ja sam vrlo više kompetentiji od njih dvojice! Ja želim da budem moderator, a može i admin, ne bih se ljutio!

  13. što se mene tiče mogao bih da krenem sa funkcijom posle roka...a dotad mi dajte neku cigansku rabotu da brišem lolokanje i to.

  14. Е јебига, нама тад не одговара. Ништа онда, следеће године у ово време пробај опет, јбг.

  15. Sizofrenost

    Zapravo, ta određena neuroza se zove "Šizofrenija".

  16. e jeba ga peki , ni na južnjačkoj osnovi da me proguraš...palilula če ti suditi dećko!

  17. Тенк ју, кам аген!

  18. Пеки д џем,
    Ja mogu kad god tebi odgovara!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.