Prijava

Ovo je pitanje za moderatore i bivse moderatore.

1. Kakav je osjecaj kada se stisne crveni ban-gumb?

2. Imate li filing da cete pokrenuti neko nuklearno sranje ili u tom trenutku dozivite neku vrstu bestelesnog orgazma?

3. Da li dolazi do ejakulacije i lucenja telesnih tecnosti u trenutku banovanja?

4. Koliko traje ban-predigra i vazi li u tom slucaju ona stara "sto kasnije to strasnije".

5. Ima li kavog olaksanja posle bana? Da li se osjecate "prazno" ili ste samozadovoljeni?

6. Koliko traje tzv. refraktarna faza, odnosno faza odmora do nove zelje za bananom?

Imam jos pitanja, ali ako neko moze neka mi odgovori prvo na postavljena. Moze i Mara da odgovori. Kontam usla je u mozak moderatorima, pa zna kako je.

Pitanje za Bleka:
Kažu da numeš digraš fudbal. Kako podnosiš te prozivke i da li one utiču na boju tvoje jebačke majice ? :))

Како сместити четири модератора на једну столицу?

Mećneš prvo Frenkija pa tri žene.

Има ли шансе да постанем мод? лолололо

Nema.

Mećneš prvo Frenkija pa tri žene.

ТО ФРЕНКИ!!! Нисам ништа мање очекиво од Прелџије над прелџијама!

Pitanje jedno za moderatore...da li koristite komandu amx_ban "ime" "vreme" "razlog" kao u CS-U? :D

ne_moj, neka ti oni odgovore na ta pitanja, koja su bajdvej odlična.
Ajmo, ondulatori. Zezajte se sa nama. Budimo ortaci jbt. Ne terorišite nas više.
ODBANUJTE FEJSA JEBENO. Pokažite da ste ukačili da nije spemovao i da ste ga roknuli jer vam se može.

Maro, to što sam omašio prazan gol sa tri metra, ništa ne znači, a ponajviše to da ne znam da igram fudbal. Dobro, možda i znači, al ko ga jebe. :) Što se tiče moje jebačke majice, primetio sam da što je više perem, postaje sve tamnija, te to valjda znači da ...ne znam šta znači zaista :)

Како је луди Браксус написао преко 10 страна дефиниција први дан на сајту?

smirnof - jok bre, odem ti na profil i kiknem te.

Sve pohvale na rad moderatora ! :D

Buksnetino - napisao je 600 defki prvih nekoliko dana....

Како је луди Браксус написао преко 10 страна дефиниција први дан на сајту?

Тад није било ограничења ни на 5 дефиниција дневно, или је уплатио ктитора одма...

Како је луди Браксус написао преко 10 страна дефиниција први дан на сајту?

VIlt Čemberlen je za jedan da pojebao 27 žena. Dok to ne rasvetlim o Abrakusu neću ni da razmišljam.

Али ја не знам колико је обичних аутора потребно да би заменили сијалицу. Колико је обичних аутора потребно да би заменили сијалицу?

Ко је јачи, Блек Хол или Корлеоне?

Да ли ће Фергусон изаћи на терен са Бугарином или Мексиканцем у шпицу?

Јесу ли Шпанци већи цигани од Румуна?

Да ли постајем напоран?

Čula sam da Frenki navija za Mančester i da mu jako pozli kad on izgubi.
Zbog njega ću se večeras opredeliti za Mančester, iako sam neutralna, jer navijam i za Barsu.
Za koga vi ondulatori navijate večeras, i da li biste se kao ja solidarisali sa frenkijem?
MANČESTER ♥

Buksnetino - napisao je 600 defki prvih nekoliko dana....

Објаснио ололол

VIlt Čemberlen je za jedan da pojebao 27 žena.

27 таблета згут'о!

Да ли ће Фергусон изаћи на терен са Бугарином или Мексиканцем у шпицу?

Sa Bugarinom neće sigurno. A možda neće ni sa jednim.
Ovo ti je provereno. :)

Јесу ли Шпанци већи цигани од Румуна?

Svakako. Značajno veći.

Али ја не знам колико је обичних аутора потребно да би заменили сијалицу. Колико је обичних аутора потребно да би заменили сијалицу?

2

Ja neću da gledam utakmicu večeras. Odbijam.